Informacja o pracy I LO w Kościerzynie piątek 22 września 2023 |
|
Klasy 4AA/4a i 4Ee/4e na wycieczce klasowej po Małopolsce i Słowacji. Uczniowie nie uczestniczący w wyjeździe – uczęszczają na zajęcia klas 4Cc/4c i 4Dd. Organizacja i opieka: Pani Weronika Navus-Wysocka i Pani Lucyna Kowalke.
Uczniowie Liceum biorą udział w rejsie szkoleniowym na STS „POGORIA” po Morzu Śródziemnym. Lista uczestników na tablicy informacyjnej. Organizacja i opieka: Pani Ewa Stoltmann, Pani Emilia Grzyb i pan Tomasz Stasiak.
Pani Dyrektor LO i niektórzy nauczyciele biorą udział w obchodach 60-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 4. |
|
Zmiany w planie lekcji piątek 22 września 2023 WERSJA 2 |
W. Navus-Wysocka |
L. Kowalke |
||||||
1 |
2Ee/2e wf3C |
wf → lekcja 3 |
B. Kowalewski |
1 |
3Aa |
angielski → 26.09 lekcja 3 |
A. Zięba |
2 |
2Ee/2e |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
2 |
3Aa/3a |
zaj. odwołane |
M. Szulc |
3 |
2Ee/2e |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
4 |
2Cc |
niemiecki / 37 // 2Cc I – z lekcji 1 // 2Cc II – z lekcji 2 |
J. Kreft-Bollin |
5 |
|
|
|
5 |
2Aa |
zaj. odwołane |
A. Zięba |
6 |
|
|
|
6 |
3Dd |
zaj. kreatywne / 37 // z lekcji 7 |
A. Kowalke |
7 |
2Cc |
zaj. odwołane |
W. Piwowarczyk |
7 |
3Ee/3e |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
8 |
|
|
|
8 |
2Dd |
zaj. odwołane |
M. Frąckiewicz |
E. Stoltmann |
E. Grzyb |
||||||
|
1 |
4Cc |
zaj. odwołane |
E. Grzyb |
|||
2 |
|
|
|
||||
3 |
4Cc |
matematyka / 25 // z lekcji 5 |
J. Małkińska |
||||
5 |
2a wf1D |
zaj. odwołane |
D. Żywicka |
|
|||
6 |
2a wf1D |
zaj. odwołane |
D. Żywicka |
||||
7 |
1Bb wf1D |
zaj. odwołane |
C. Zalewski |
||||
8 |
1Bb wf1D |
zaj. odwołane |
C. Zalewski |
T. Stasiak |
G. Reca |
||||||
5 |
2a wf3C 2Cc wf3C |
zaj. odwołane |
D. Żywicka W. Piwowarczyk |
5 |
1Ee |
angielski / 6 // 1Ee I – z lekcji 7 |
I. Zgleszewska |
6 |
2a wf3C 2Cc wf3C |
zaj. odwołane |
D. Żywicka W. Piwowarczyk |
6 |
1Cc |
1Cc I → zaj. odwołane |
B. Galant |
1Cc II → zaj. własne / wieczernik |
I. Gulczyńska-Zalewska |
||||||
7 |
2e wf1D |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
7 |
1Aa |
zaj. odwołane |
G. Reca |
8 |
2e wf1D |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
8 |
|
|
|
W. Piwowarczyk |
M. Szulc |
||||||
5 |
2Dd |
chemia / 23 // z 29.09 lekcja 1 |
M. Skowrońska |
5 |
3Ee/3e |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
6 |
4c |
zaj. odwołane |
E. Grzyb |
6 |
3a |
3Aa/3a → niemiecki / 30 // 3a – z lekcji 1 |
C. Zalewski |
7 |
2a |
zaj. odwołane |
D. Żywicka |
7 |
2Aa |
zaj. odwołane |
A. Zięba |
8 |
3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
8 |
|
|
|
E. Bławat / M. Frąckiewicz |
K. Hinca |
||||||
|
1 |
3Cc/3c wf2D 3Ee/3e wf2D |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska A. Kąkol |
|||
2 |
4Cc/4c wf3C |
zaj. odwołane |
E. Grzyb |
||||
3 |
2Dd wf4C |
zaj. własne / szatnia |
B. Kowalewski |
||||
4 |
2Dd wf4C |
zaj. własne / szatnia |
R. Cieszyński |
||||
5 |
1Bb II |
1Bb → angielski / 8 // 1Bb II – z 28.09 lekcja 3 |
A. Dziemiński |
|
|||
6 |
2Dd I |
zaj. własne / wieczernik |
I. Gulczyńska-Zalewska |
vacat (angielski) |
|||
2 |
3Dd II |
angielski / 8 |
B. Pobłocka |
3 |
3Dd I |
angielski / 16 |
B. Pobłocka |
4 |
3c |
3Cc/3c → angielski / 35 |
J. Gralak |
5 |
1Cc II |
zaj. własne / wieczernik |
C. Zalewski |
7 |
1Cc I |
zaj. odwołane |
B. Galant |
R. Słomiński |
J. Willich WERSJA 2 |
|||||||
|
2 |
2c |
zaj. własne / wieczernik |
G. Reca |
||||
3 |
1a |
1a I → informatyka / 28 // z lekcji 1 |
Z. Węsierski |
|||||
1a II → angielski / 33 // z lekcji 1 |
M. Frąckiewicz |
|||||||
1Ee |
geografia → B1 |
A. Kowalke |
||||||
4 |
3Cc |
3Cc/3c → angielski / 35 // 3Cc – z lekcji 8 |
J. Gralak |
4 |
3Ee/3e |
matematyka / B1 // z lekcji 6 |
D. Żywicka |
|
3Cc historia → 27.09 lekcja 7 / 24 |
R. Słomiński |
|||||||
1a |
chemia / 31 // z lekcji 6 |
M. Skowrońska |
||||||
2Aa |
historia → 23 |
W. Piwowarczyk |
||||||
5 |
|
|
|
5 |
2c |
polski / 26 // z 28.09 lekcja 1 |
M. Schmidt |
|
6 |
4Cc |
historia → 28.09 lekcja 7 / 22 |
R. Słomiński |
6 |
1a |
matematyka / B1 // z lekcji 4 |
D. Żywicka |
Plan dyżurów piątek 22 września 2023 |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
B. Mielewczyk |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
A. Mańska |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
M. Frąckiewicz |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
I. Zgleszewska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Szulc |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
G. Reca |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Skowrońska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
B. Galant |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
J. Małkińska |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
B. Pałasz |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
Z. Rolbiecki |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
C. Zalewski |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
A. Kąkol |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
J. Kin |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
A. Dziemiński |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
B. Pałasz |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
J. Gralak |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
M. Schmidt |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
M. Grulkowski |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
|
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
B. Pobłocka |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
|