Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów I LO w Kościerzynie dla rodziców i uczniów

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Termin/miejsce 
1 Bławat Edyta wtorek/14.20-15.05/gabinet dyrektora
2 Chyła Tomasz wtorek/14.15-15.00
3 Cieszyński Robert czwartek/13.25-14.15
4 Cygert Natalia czwartek/13.25-14.15
5 Delewski Łukasz wtorek/15.10-15.55/pokój nauczycielski
6 Drożdżyńska Katarzyna środa/16.00-16.45
7 Dziemiński Artur poniedziałek,wtorek/7.30-8.00
8 Frąckiewicz Marta piątek/14.15-15.00/gab. 01
9 Galant Barbara czwartek/13.30-14.15
10 Gralak Jacek środa,czwartek/7.30-8.00
11 Grulkowski Marcin czwartek/8.00-8.45
12 Grzyb Emilia czwartek/16.00-16.45
13 Gulczyńska-Zalewska Izolda środa/11.45-12.30
14 Hildebrandt Mateusz piątek/7.30-8.30/gab. 14
15 Hinca Krzysztof środa/15.05-16.05
16 Kąkol Anna piątek/8.00-8.45
17 Kin Jacek poniedziałek/14.15-15.00
18 Knopik Grzegorz środa/14.20-15.05
19 Kosznik Iwona poniedziałek/8.55-9.40
20 Kowalewski Bartłomiej wtorek/16.00-17.00
21 Kowalke Anna poniedziałek 10.30-10.50/piątek 14.15-14.55
22 Kowalke Lucyna piątek/13.30-14.15
23 Kreft-Bollin Joanna wtorek/8.30-9.30/gab. 22
24 Lubińska-Kaiser Adriana środa,piątek/7.30-8.00
25 Łangowska Małgorzata wtorek/8.00-8.45
26 Makurat Iwona czwartek/9.40-10.10
27 Małkińska Joanna wtorek/14.20-15.05/gab.22
28 Małkiński Konrad wtorek/14.20-15.05/gab.22
29 Mańska Aleksandra czwartek/14.20-15.05/biblioteka szkolna
30 Mielewczyk Beata poniedziałek,środa/7.30-8.00/gab. 27
31 Navus-Wysocka Weronika środa/14.20-15.05
32 Piwowarczyk Wiesław środa/14.20-15.05/gab. 23
33 Pobłocka Bożena piątek/8.45-9.45
34 Reca Grażyna poniedziałek/14.20-15.05/gab. 06
35 Rolbiecki Zbigniew środa/15.10-15.55/gab. 09
36 Sabisz Wiesława poniedziałek/11.45-12.30
37 Schmidt Monika wtorek,piątek/7.30-8.00
38 Skowrońska Monika poniedziałek,czwartek/7.30-8.00
39 Słomiński Rafał środa/14.30-15.45/gab. Wicedyrektora 
40 Stasiak Tomasz poniedziałek/10.50-11.35
41 Stoltmann Ewa środa/9.50-10.35
42 Szulc Maciej poniedziałek,wtorek,środa,czwartek,piątek/         7.30-8.00/gab. 30
43 Warsiński Piotr wtorek/15.10-16.10/pokój nauczycielski
44 Węsierski Zbigniew czwartek/15.10-15.55
46 Witt Marzena czwartek/14.20-15.05/gab. 06
47 Wyka Patryk czwartek/15.10-15.55/pokój nauczycielski
48 Zalewski Cyprian poniedziałek/15.10-15.55/gab. 02
49 Zgleszewska Izabela piątek/15.10-15.55/pokój nauczycielski
50 Zięba Aleksander poniedziałek,wtorek/7.30-8.00
51 Żywicka Danuta czwartek/8.00-8.45

Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych