Informacja o pracy I LO w Kościerzynie środa 20 września 2023 |
|
Klasy 4Aa/4a i 4Ee/4e na wycieczce klasowej po Małopolsce i Słowacji. Uczniowie nie uczestniczący w wyjeździe – uczęszczają na zajęcia klas 4Cc/4c i 4Dd. Organizacja i opieka: Pani Weronika Navus-Wysocka i Pani Lucyna Kowalke.
O godz. 17.00 na dużej sali gimnastycznej rozpoczyna się spotkanie z Rodzicami uczniów klas pierwszych oraz klasy 4Cc/4c. Zachęcamy wszystkich Rodziców do udziału w tej wywiadówce. |
|
Zmiany w planie lekcji środa 20 września 2023 WERSJA 2 |
W. Navus-Wysocka |
L. Kowalke |
||||||
1 |
2Cc |
zaj. odwołane |
W. Piwowarczyk |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
3 |
2Aa |
zaj. kreatywne / 37 |
M. Skowrońska |
4 |
2Ee |
biologia / 29 |
A. Lubińska- Kaiser |
4 |
2Cc |
fizyka / 37 // z lekcji 6 |
M. Szulc |
1Cc |
biologia → 31 |
J. Willich |
|||||
5 |
2Ee |
zaj. własne / wieczernik |
J. Gralak |
5 |
2c |
angielski / 20 |
B. Pobłocka |
6 |
|
|
|
6 |
4Dd |
matematyka / 9 // z 22.09 lekcja 7 |
Z. Rolbiecki |
2Cc |
angielski / 20 // 2Cc II – z lekcji 8 |
B. Pobłocka |
|||||
7 |
|
|
|
7 |
2a |
polski / 37 // z lekcji 1 |
E. Bławat |
T. Chyła |
A. Dziemiński |
||||||
1 |
|
|
|
1 |
2Ee II |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
2 |
|
|
|
2 |
2Ee I |
2Ee → informatyka / 22 // 2Ee I – z lekcji 1 |
K. Małkiński |
3 |
1a |
fizyka / 6 |
G. Reca |
3 |
1Bb II |
zaj. własne / wieczernik |
E. Bławat |
4 |
1Aa |
niemiecki / 28 |
J. Kreft-Bollin |
4 |
|
|
|
5 |
1Dd |
matematyka / 25 // z 22.09 lekcja 1 |
J. Małkińska |
5 |
1Aa II |
1Aa → niemiecki / 28 // 1Aa II – z lekcji 6 |
J. Kreft-Bollin |
6 |
1Cc |
zaj. odwołane |
B. Galant |
6 |
1Aa I |
zaj. odwołane |
G. Reca |
I. Makurat |
vacat (angielski) |
||||||
2 |
|
|
|
2 |
1Cc II |
1Cc → EDB / 36 // 1Cc II – z lekcji 3 |
N. Cygert |
3 |
|
|
|
3 |
1Cc I |
1Cc → polski / 36 // z lekcji 1 |
B. Pałasz |
4 |
|
|
|
4 |
3Dd II |
3Dd → angielski / 7 |
B. Mielewczyk |
3Dd I |
niemiecki → 21.09 lekcja 3 |
J. Kin |
|||||
7 |
kl. I ka1 |
zaj. odwołane |
G. Reca M. Skowrońska C. Zalewski B. Galant M. Schmidt K. Małkiński |
7 |
|
|
|
8 |
kl. I ka1 |
zaj. odwołane |
G. Reca M. Skowrońska C. Zalewski B. Galant M. Schmidt K. Małkiński |
8 |
|
|
|
Plan dyżurów środa 20 września 2023 WERSJA 2 |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
C. Zalewski |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
K. Kolińska |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
N. Cygert |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
B. Mielewczyk |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
J. Kin |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
B. Pałasz |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
J. Gralak |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
A. Zięba |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
J. Willich |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
Z. Rolbiecki |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
J. Małkińska |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
A. Kąkol |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
G. Reca |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
E. Grzyb |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
M. Schmidt |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
M. Frąckiewicz |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
A. Dziemiński |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
M. Skowrońska |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
B. Pobłocka |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
I. Zgleszewska |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|