Informacja o pracy I LO w Kościerzynie poniedziałek 18 września 2023 |
|
Klasy 4AA/4a i 4Ee/4e na wycieczce klasowej po Małopolsce i Słowacji. Uczniowie nie uczestniczący w wyjeździe – uczęszczają na zajęcia klas 4Cc/4c i 4Dd. Organizacja i opieka: Pani Weronika Navus-Wysocka i Pani Lucyna Kowalke.
Klasa 3Aa/3a na spływie kajakowym. Organizacja i opieka: Pan Maciej Szulc i Pani Adriana Lubińska-Kaiser. |
|
Zmiany w planie lekcji poniedziałek 18 września 2023 |
|||||||
W. Navus-Wysocka |
L. Kowalke |
||||||
1 |
2Cc |
chemia / 31 // z lekcji 8 |
J. Tlołka-Łangowska |
1 |
3Dd |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
2 |
|
|
|
2 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
3 |
|
|
|
3 |
3Cc/3c |
matematyka / 25 |
J. Małkińska |
4 |
|
|
|
4 |
1Dd |
zaj. własne / wieczernik |
B. Mielewczyk |
5 |
2Ee |
2Ee I → angielski / 20 |
M. Frąckiewicz |
5 |
2Dd |
fizyka / 6 |
G. Reca |
2Ee II → hiszpański / 16 |
J. Gralak |
||||||
6 |
|
|
|
6 |
4Dd |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
7 |
|
|
|
7 |
3Bb |
zaj. kreatywne / 7 // z lekcji 8 |
M. Skowrońska |
|
|
|
|
|
2c |
polski / 33 // z lekcji 1 |
M. Schmidt |
M. Szulc |
A. Lubińska-Kaiser |
|||||||||||||||||||||
1 |
|
|
|
1 |
2Bb |
zaj. odwołane |
A. Lubińska-Kaiser |
|||||||||||||||
2 |
|
|
|
2 |
4Bb |
chemia / 31 |
M. Skowrońska |
|||||||||||||||
3 |
|
|
|
3 |
1Bb I |
zaj. własne / wieczernik |
B. Pałasz |
|||||||||||||||
4 |
3Bb I |
3Bb → angielski / 20 // 3Bb I – z 22.09 lekcja 7 |
B. Pobłocka |
4 |
2Ee |
matematyka / B1 // z 19.09 lekcja 4 |
D. Żywicka |
|||||||||||||||
5 |
|
|
|
5 |
2a |
historia / 6 // z lekcji 7 |
A. Mańska |
|||||||||||||||
6 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|||||||||||||||
7 |
2Aa I |
2Aa → angielski / 30 |
A. Zięba |
7 |
4Bb II |
4Bb → angielski / 30 // 4Bb II – z lekcji 8 |
J. Gralak |
|||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
3 |
3Ee |
angielski → 26 |
I. Zgleszewska |
3 |
|
|
|
|||||||||||||||
4 |
1Cc II |
niemiecki → 26 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
4 |
2Aa |
zaj. kreatywne → 29 |
M. Skowrońska |
|||||||||||||||
5 |
1Bb II |
angielski → 01 |
A. Dziemiński |
5 |
|
|
|
|||||||||||||||
6 |
2Ee |
ZZW → 23 |
A. Dziemiński |
6 |
4Cc |
angielski → 8 |
I. Zgleszewska |
|||||||||||||||
Plan dyżurów poniedziałek 18 września 2023 |
||||||||||||||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
A. Dziemiński |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
B. Pałasz |
|||||||||||
1 |
8:45-8:55 |
parter |
C. Zalewski |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
R. Słomiński |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
E. Grzyb |
|||||||||||
2 |
9:40-9:50 |
parter |
Z. Rolbiecki |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
J. Małkińska |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Skowrońska |
|||||||||||
3 |
10:35-10:50 |
parter |
J. Gralak |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
M. Schmidt |
|||||||||||
4 |
11:35-11:45 |
parter |
B. Galant |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
B. Pobłocka |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
B. Pałasz |
|||||||||||
5 |
12:30-12:40 |
parter |
G. Reca |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
A. Zięba |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
N. Cygert |
|||||||||||
6 |
13:25-13:30 |
parter |
B. Mielewczyk |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
D. Żywicka |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
|||||||||||
7 |
14:15-14:20 |
parter |
B. Mielewczyk |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
J. Kin |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
A. Dziemiński |
|||||||||||
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|