Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 17 kwietnia 2024 / środa wersja 2
Zmiany w planie lekcji 17 kwietnia 2024 / środa
nieobecni nauczyciele: p. Bartłomiej Kowalewski, p. Wiktoria Szymańska, p. Maciej Szulc, p. Karolina Kolińska
lekcja 1
1A gr. wf4c – wych. fiz./s3/K. Hinca
1Ee – historia/7/M. Grulkowski z 18.04 lekcja 8; zaj. BiZ przełożone na 29.04 lekcja 1
2Cc – wolne zaj. przełożone lekcja 4
2Dd --> 33 zmiana sali
3Aa – wolne
3A – wolne zaj. przełożone lekcja 2
3Bb – wolne zaj. zrealizowane 15.04
3Cc/C – wolne zaj. zrealizowane 16.04 lekcja 4
3Dd gr. 2 – wolne
lekcja 2
1A gr. wf4c – wych. fiz./s3/K. Hinca
1Cc gr. 1 – j. niemiecki/30/I. Gulczyńska-Zalewska z 15.04 lekcja 6
1Cc gr. 2 – wolne
2C --> 33 zmiana sali
2Dd – j. polski/35/M. Schmidt z lekcji 4; zaj. przedsiębiorczość przeniesione na 18.04 lekcja 5
3Aa – wolne zaj. zrealizowane 16.04 lekcja 2
3A – j. niemiecki/02/C. Zalewski z lekcji 1
lekcja 3
1Cc – j. polski/33/B. Pałasz z lekcji 4
2A à 30 zmiana sali
2Ee – j. polski/29/W. Navus-Wysocka z lekcji 4
3Aa – wolne
lekcja 4
1Cc – matematyka/6/G. Reca z 15.04 lekcja 7
2Cc – j. polski/8/W. Navus-Wysocka z lekcji 1
2Dd – ZZW/35/M. Frąckiewicz z 18.04 lekcja 5
2Ee – biologia/29/A. Lubińska-Kaiser z lekcji 3
3Aa/A – historia/7/B. Galant z lekcji 7
3C – WOS/czyt/B. Galant z 18.04 lekcja 1
3C – historia/37/W. Piwowarczyk z 23.04 lekcja 8
4Dd – geografia/37/L. Kowalke z lekcji 6
4Ee/E --> 33 zmiana sali
lekcja 5
2Ee – zaj. własne/wieczernik/M. Grulkowski
3Dd cała klasa – j. niemiecki/6/J. Kin dla gr. 1 z lekcji 6
lekcja 6
1Cc à 30 zmiana sali
2Cc – geografia/37/L. Kowalke z lekcji 4
3Dd cała klasa – religia/26/ks. P. Warsiński z 23.04 lekcja 8
4Dd – matematyka/9/Z. Rolbiecki z 15.04 lekcja 6
lekcja 7
1Cc gr. 1 – wolne
3Bb – matematyka/9/Z. Rolbiecki z 24.04 lekcja 1
3Dd gr. wf4c – wolne
lekcja 8
1Cc gr. 1 – wolne
2C/2Ee gr. wf3c – wolne
lekcja 9
2C/2Ee gr. wf3c – wolne
Plan dyżurów 17 kwietnia 2024 / środa |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
J. Kin |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
K. Małkiński |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
N. Cygert |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
W. Navus-Wysocka |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
J. Małkińska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Schmidt |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
C. Zalewski |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
A. Zięba |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Literska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
G. Reca |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
L. Kowalke |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
Z. Rolbiecki |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
T. Chyła |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
A. Kąkol |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
B. Mielewczyk |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
B. Pobłocka |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
M. Skowrońska |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
J. Gralak |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
M. Grulkowski |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
B. Galant |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
A. Mańska |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|