Nasza szkoła wzięła udział w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” organizowanym przez NASK. Pierwszym zadaniem było przeprowadzenie dla jak największej liczby uczniów zajęć z zakresu bezpieczeństwa w sieci "Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy". W to oczywiście zaangażowali się nauczyciele informatyki. Kolejnym etapem, już dla uczniów, było przygotowanie pracy konkursowej – hasła kampanii w mediach społecznościowych wraz z przykładowym postem (treść i grafika). Tworzone hasło i post miały być kierowane do nastolatków i dotyczyć rodzajów cyberzagrożeń oraz sposobów ochrony przed atakami w internecie. Dwie uczennice, Celestyna Małkińska (3Dd) i Natalia Mańska (3E/Ee), stworzyły taką pracę i dzięki nim nasza szkoła została laureatem tego konkursu i wzbogaciła się o 16 laptopów i mobilny monitor interaktywny. Dziękujemy!