W sobotni poranek 16 grudnia w naszej szkole stawiło się 13 drużyn, klas wraz z towarzyszącymi nauczycielami aby wziąć udział w II Turnieju Mikołajkowym w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego. Po zaciętej rywalizacji w 4 grupach zwycięzcy grup czyli klasy I Bb, III Dd, IV Aa i A oraz IV Dd stoczyły kolejne mecze półfinałowe, które wyłoniły zwycięzców kwalifikując ich do małego i dużego finału.

Po zaciętym meczu miejsce trzecie zajęła klasa IV Dd, w finale lepsza i najlepsza okazała się klasa IV AA i A, a miejsce drugie zajęła klasa III Dd. Wszystkim uczniom, nauczycielom, sędziemu głównemu Karolowi "MŁYNKOWI" Młyńskiemu, oraz Dyrekcji dziękujemy za chęć i wzięcie udziału w zawodach i już zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych zmaganiach sportowych.

Za wsparcie dziękujemy sponsorom imprezy Rada Rodziców przy I LO w Kościerzynie, #Repiński Transport i Spedycja, #Spedycja Botrans Sp z oo,#Sendom domy drewniane, #GreCAD pracownia projektowa, #Szkoła Pływania Dawid Gliński, #Ergo Arena, #Osada Koszałkowo, #Aqua Centrum. Dzięki hojności sponsorów mogliśmy zorganizować wspaniałe nagrody dla prawie setki naszych sportowców.


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych