Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 26 października 2023/czwartek |
|
Klasa 2Cc od środy 25.10 do piątku 27.10 na wycieczce edukacyjnej po Dolnym Śląsku. Organizacja i opieka: Pan Wiesław Piwowarczyk i Pan Rafał Słomiński.
|
|
Zmiany w planie lekcji 26 października 2023/czwartek |
W. Piwowarczyk |
R. Słomiński |
||||||
1 |
3C |
wolne |
I. Gulczyńska-Zalewska |
1 |
3Cc |
wolne |
I. Gulczyńska-Zalewska |
2 |
3C |
WOS/7 z lekcji 1 |
B. Galant |
2 |
|
|
|
4Aa/A |
wolne |
W. Navus-Wysocka |
|||||
3 |
|
|
|
3 |
3Cc |
j. angielski/16 z lekcji 1 |
J. Gralak |
4 |
3Ee/E |
fizyka/30 z 27.10 lekcja 5 |
M. Szulc |
4 |
|
|
|
3Ee/E |
gr. 1 j. niemiecki/35 zmiana sali |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|||||
5 |
1Bb |
BiZ/23 z lekcji 8 |
K. Kolińska |
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
6 |
|
|
|
7 |
4Aa/A |
matematyka/25 z lekcji 2 |
J. Małkińska |
7 |
|
|
|
8 |
2Aa |
wolne |
A. Zięba |
8 |
|
|
|
1Bb |
wolne |
C. Zalewski |
I. Makurat |
|||
1 |
4Bb 4Ee/E / ka4 |
zaj. odwołane |
J. Gralak B. Pobłocka |
2 |
4Bb 4Ee/E / ka4 |
zaj. odwołane |
J. Gralak B. Pobłocka |
J. Willich |
|
||||||
1 |
|
|
|
1 |
1Cc |
historia/7 z lekcji 2 |
B. Galant |
2 |
|
|
|
2 |
1Cc |
geografia/37 z lekcji 1 |
A. Kowalke |
1Dd |
chemia/23 zmiana sali |
J. Tlołka-Łangowska |
|||||
3 |
2Ee/E |
fizyka/6 |
G. Reca |
3 |
1A |
historia/23 zmiana sali |
M. Grulkowski |
4 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
2C |
zaj. własne/wieczernik |
J. Kreft-Bollin |
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
6 |
|
|
|
7 |
1Ee |
HiT/7 z 31.10 lekcja 8 |
B. Galant |
7 |
2Ee/E |
przedsiębiorczość/33 zmiana sali |
K. Kolińska |
8 |
|
|
|
8 |
2Dd |
wolne |
M. Frąckiewicz |
I. Gulczyńska-Zalewska |
G. Reca |
||||||
4 |
4Ee/E |
cała klasa j. angielski/20 gr. 1 z 27.10 lekcja 8 |
B. Pobłocka |
4 |
2Dd |
j. polski/6 z lekcji 8 |
M. Schmidt |
5 |
1Cc |
chemia/31 z lekcji 7 |
J. Tlołka-Łangowska |
5 |
|
|
|
6 |
1Cc |
cała klasa j. angielski/6 gr. 2 z lekcji 5 |
W. Szymańska |
6 |
3Aa/A |
wolne – lekcja przeniesiona na 30.10 lekcja 8 |
M. Szulc |
7 |
3Cc |
wolne |
I. Gulczyńska-Zalewska |
7 |
1A |
fizyka/6 |
M. Skowrońska |
M. Frąckiewicz |
|
||||||
4 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
2Dd |
zzw/29 |
M. Hildebrandt |
5 |
|
|
|
6 |
4Aa/A |
j. polski/8 |
W. Navus-Wysocka |
6 |
|
|
|
Plan dyżurów 26 października 2023/czwartek |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
I. Zgleszewska |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
M. Grulkowski |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
A. Kowalke |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
B. Mielewczyk |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
A. Kąkol |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
J. Kin |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
B. Pobłocka |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Skowrońska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
M. Grulkowski |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Dziemiński |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
B. Pałasz |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
B. Galant |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
Z. Węsierski |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
Z. Rolbiecki |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
J. Małkińska |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
L. Kowalke |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
ks. P. Wyka |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
E. Grzyb |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
M. Szulc |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
W. Szymańska |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
K. Kolińska |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
N. Cygert |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|