Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 24 października 2023 / wtorek |
|
Reprezentacje Liceum rywalizują, a Liceum współorganizuje - eliminacje powiatowe Licealiady w unihokeju dziewcząt i chłopców. Lista reprezentantek i reprezentantów na tablicy informacyjnej. Organizacja i opieka: Pan Robert Cieszyński. |
|
Zmiany w planie lekcji 24 października 2023 / wtorek |
|||||||
T. Chyła |
|
||||||
4 |
1Ee |
ZZW / 28 |
K. Drożdżyńska |
4 |
|
|
|
5 |
1Bb |
ZZW / 28 |
K. Drożdżyńska |
5 |
|
|
|
ks. P. Warsiński |
|
||||||
1 |
3Bb |
zaj. odwołane |
M. Grulkowski |
1 |
|
|
|
2 |
3Bb |
zaj. odwołane |
M. Grulkowski |
2 |
|
|
|
3 |
3Aa/3a |
historia / 28 // z 25.10 lekcja 7 |
B. Galant |
3 |
2Aa |
geografia / 37 // z 25.10 lekcja 3 |
L. Kowalke |
przedsiębiorczość → 25.10 lekcja 3 / 26 |
K. Kolińska |
||||||
4 |
3Aa/3a |
matematyka / 6 // z lekcji 6 |
G. Reca |
4 |
|
|
|
5 |
2c |
zaj. własne / wieczernik |
M. Szulc |
5 |
|
|
|
6 |
2c |
matematyka / 9 // z lekcji 8 |
Z. Rolbiecki |
6 |
2Aa |
chemia → 31 |
J. Tlołka-Łangowska |
7 |
3Ee/3e |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
7 |
|
|
|
8 |
3Dd |
3Dd → zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
8 |
2Cc |
historia → przełożone |
R. Słomiński |
3Dd ka3 → zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
A. Kowalke |
|||
6 |
2Bb |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
8 |
2Ee |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
J. Willich |
|
||||||
3 |
3Dd |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
3 |
|
|
|
4 |
3Ee/3e |
angielski / 8 // 3Ee – z lekcji 1 // 3Ee – z 25.10 lekcja 8 |
I. Zgleszewska |
4 |
2c |
H i T → 26 |
B. Galant |
5 |
2Dd |
zaj. własne / wieczernik |
B. Pałasz |
5 |
|
|
|
6 |
2Ee/2e |
polski / 28 // z lekcji 3 |
W. Navus-Wysocka |
6 |
3Aa/3a |
polski / 34 // z 25.10 lekcja 6 |
A. Kąkol |
7 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
2Cc |
B i Z → 6 |
K. Kolińska |
Plan dyżurów 17 października 2023 / wtorek |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
D. Żywicka |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
J. Gralak |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
J. Kreft-Bollin |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
I. Makurat |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
B. Pobłocka |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Skowrońska |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
M. Frąckiewicz |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
J. Małkińska |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
K. Kolińska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
G. Reca |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Dziemiński |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
N. Cygert |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
I. Zgleszewska |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
W. Navus-Wysocka |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
B. Mielewczyk |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
M. Grulkowski |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
A. Kąkol |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
B. Galant |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
K. Małkiński |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
E. Grzyb |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
Ks. Ł. Delewski |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
R. Słomiński |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|