Informacja o pracy I LO w Kościerzynie czwartek 21 września 2023 |
|
Klasy 4Aa/4a i 4Ee/4e na wycieczce klasowej po Małopolsce i Słowacji. Uczniowie nie uczestniczący w wyjeździe – uczęszczają na zajęcia klas 4Cc/4c i 4Dd. Organizacja i opieka: Pani Weronika Navus-Wysocka i Pani Lucyna Kowalke.
O godz. 17.00 na dużej sali gimnastycznej rozpoczyna się spotkanie z Rodzicami uczniów klas drugich i trzecich Zachęcamy wszystkich Rodziców do udziału w tej wywiadówce. |
|
Zmiany w planie lekcji czwartek 21 września 2023 |
|||||||
W. Navus-Wysocka |
L. Kowalke |
||||||
1 |
2Cc |
zaj. odwołane |
W. Piwowarczyk |
|
|
|
|
2 |
2Cc |
historia / 28 // z lekcji 8 |
R. Słomiński |
|
|
|
|
5 |
2Dd |
chemia / 29 // z 22.09 lekcja 1 |
M. Skowrońska |
5 |
4Dd |
matematyka / 9 |
Z. Rolbiecki |
|
|
|
|
6 |
2Dd |
ZZW / 37 // z lekcji 5 |
M. Frąckiewicz |
|
|
|
|
7 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
|
|
|
|
8 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
K. Hinca |
vacat (angielski) |
||||||
1 |
4Cc/4c wf3C |
zaj. odwołane |
E. Grzyb |
1 |
3Dd II |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
2 |
4Cc/4c wf3C |
zaj. odwołane |
E. Grzyb |
2 |
3Dd II |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
3 |
3Aa/3a wf4C |
zaj. własne / wieczernik |
B. Pobłocka |
3 |
3Dd I |
3Dd → niemiecki / 22 // 3Dd I – z 20.09 lekcja 4 |
J. Kin |
4 |
3Dd wf1D |
niemiecki / biblii |
J. Kin |
4 |
|
|
|
5 |
3Dd wf1D |
zaj. własne / wieczernik |
J. Kreft-Bollin |
5 |
1Cc II |
1Cc → angielski / // 1Cc I – z lekcji 6 |
M. Frąckiewicz |
6 |
|
|
|
6 |
1Cc I |
1Cc → niemiecki / // 1Cc I – z lekcji 5 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
7 |
2Dd wf4C |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
7 |
3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
8 |
4Bb wf3C 4Dd wf3C |
zaj. odwołane |
J. Gralak L. Kowalke |
8 |
3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
9 |
4Bb wf3C 4Dd wf3C |
zaj. odwołane |
J. Gralak L. Kowalke |
|
|
|
|
Plan dyżurów czwartek 21 września 2023 |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
B. Mielewczyk |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
B. Galant |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
A. Kąkol |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
I. Makurat |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
B. Pobłocka |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Skowrońska |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
G. Reca |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
R. Słomiński |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
W. Piwowarczyk |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
I. Zgleszewska |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
J. Kin |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
B. Pałasz |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
Z. Rolbiecki |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
A. Zięba |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
ks. P. Wyka |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
J. Małkińska |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
M. Grulkowski |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
C. Zalewski |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
E. Grzyb |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
N. Cygert |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
J. Gralak |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
K. Kolińska |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
L. Kowalke |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|