Informacja o pracy I LO w Kościerzynie piątek 15 września 2023 |
|
Dzisiaj piąty dzień CHRZTÓW PIERWSZOKLASISTÓW. Na 5 i 6 lekcji Samorząd Uczniowski przeprowadzi konkurencję „Kopie teledysków”, w której pierwszoklasiści otrzymają szansę wykazania się swoimi zdolnościami wokalno-tanecznymi. Organizacja i opieka: Samorząd Uczniowski i Pani Weronika Navus-Wysocka.
Uczniowie Liceum uczestniczą od poniedziałku do piątku w kolejnej edycji WARSZTATÓW NAUKOWYCH UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO. Lista uczestników na tablicy informacyjnej. Organizacja i opieka: Pani Monika Skowrońska i Pan Konrad Małkiński. |
|
Zmiany w planie lekcji piątek 15 września 2023 |
|||||||
M. Skowrońska |
K. Małkiński |
||||||
1 |
2Dd |
zaj. odwołane |
M. Frąckiewicz |
1 |
1Ee |
zaj. odwołane |
|
2 |
4a |
zaj. odwołane |
W. Navus-Wysocka |
2 |
3Dd I |
3Dd → angielski / 22 |
A. Dziemiński |
3 |
4Bb I |
zaj. odwołane |
J. Gralak |
3 |
2a II |
zaj. własne / wieczernik |
B. Pałasz |
4 |
4Ee/4e |
zaj. własne / wieczernik |
I. Gulczyńska-Zalewska |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
5 |
2Bb II |
zaj. własne / wieczernik |
C. Zalewski |
6 |
1a |
zaj. odwołane |
M. Skowrońska |
6 |
|
|
|
7 |
|
|
|
7 |
|
|
|
8 |
|
|
|
8 |
|
|
|
VACAT (angielski) |
|
||||||
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
2 |
3Dd II |
3Dd → angielski / 22 |
A. Dziemiński |
2 |
|
|
|
3 |
3Dd I |
3Dd → angielski / 22 |
A. Dziemiński |
3 |
3Dd II |
niemiecki → 20.09 lekcja 4 |
J. Kin |
4 |
3c |
zaj. własne / wieczernik |
I. Gulczyńska-Zalewska |
4 |
4Aa/4a |
polski / 31 // z lekcji 1 |
W. Navus-Wysocka |
5 |
1Cc II |
1Cc → Chrzest Pierwszoklasistów |
Z. Węsierski |
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
6 |
4Aa/4a |
niemiecki / 31 // z lekcji 4 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
7 |
1Cc I |
zaj. odwołane |
B. Galant |
1Bb |
EDB / 33 |
E. Bławat |
|
8 |
|
|
|
1Bb |
polski → 18.09 / lekcja 6 / 37 |
B. Pałasz |
Plan dyżurów piątek 15 września 2023 |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
B. Mielewczyk |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
Z. Węsierski |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
M. Grulkowski |
1 |
8:40-8:50 |
parter |
M. Frąckiewicz |
1 |
8:40-8:50 |
I piętro |
I. Zgleszewska |
1 |
8:40-8:50 |
II piętro |
W. Navus-Wysocka |
2 |
9:30-9:40 |
parter |
Z. Rolbiecki |
2 |
9:30-9:40 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
2 |
9:30-9:40 |
II piętro |
M. Skowrońska |
3 |
10:20-10:35 |
parter |
G. Reca |
3 |
10:20-10:35 |
I piętro |
C. Zalewski |
3 |
10:20-10:35 |
II piętro |
A. Kąkol |
4 |
11:15-11:25 |
parter |
B. Galant |
4 |
11:15-11:25 |
I piętro |
J. Małkińska |
4 |
11:15-11:25 |
II piętro |
J. Willich |
5 |
12:05-12:15 |
parter |
J. Kin |
5 |
12:05-12:15 |
I piętro |
R. Słomiński |
5 |
12:05-12:15 |
II piętro |
B. Pałasz |
6 |
12:55-13:00 |
parter |
J. Gralak |
6 |
12:55-13:00 |
I piętro |
M. Schmidt |
6 |
12:55-13:00 |
II piętro |
M. Szulc |
7 |
13:40-13:45 |
parter |
|
7 |
13:40-13:45 |
I piętro |
B. Pobłocka |
7 |
13:40-13:45 |
II piętro |
L. Kowalke |