Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 9 listopada 2023 / czwartek
Chętnych do wzięcia udziału w II Olimpiadzie Gier Planszowych IPN zapraszamy na długiej przerwie do gabinetu 22
Organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński.
Reprezentacja szkoły bierze udział w finale wojewódzkim Licealiady w badmintonie w Pucku
Organizacja i opieka: Pan Robert Cieszyński.
Zmiany w planie lekcji 9 listopada 2023 / czwartek
nieobecni nauczyciele: p. Joanna Kreft-Bollin, p. Rafał Słomiński, p. Ewa Stoltmann, p. Robert Cieszyński
lekcja 1
1Aa wolne – zaj. zrealizowane 07.11 lekcja 8
1A gr. 1 wolne zaj. przeniesione na lekcję 2 (MF)
2Aa chemia/6 J. Tlołka-Łangowska zaj. z 08.11 lekcja 8
2E → 02 zmiana sali (AD)
3Cc wolne zaj. przeniesione na lekcję 3 (JG)
3Ee/3E gr. wf1D wolne
lekcja 2
1Aa wolne zaj. zrealizowane 08.11 lekcja 4
1A cała klasa j. angielski/36 M. Frąckiewicz dla gr. 1 z lekcji 1
2E → 02 zmiana sali (AD)
3Ee/3E gr. wf1D wolne
lekcja 3
1A → 23 zmiana sali (MG)
1Ee gr. 1 → czyt. zmiana sali (IZ)
2C cała klasa j. angielski/26 B. Mielewczyk dla gr. 2 z lekcji 4
3Aa/3A cała klasa wf/S2 K. Hinca
3C → 01 zmiana sali (IG)
3Cc j.angielski/16 J. Gralak z lekcji 1
3Dd gr. 1 → B01 zmiana sali (WS)
lekcja 4
1Dd gr. wf1D zaj. własne/wieczernik M. Schmidt
2C cała klasa fizyka/30 M. Szulc z 13.11 lekcja 8
4Ee → 01 zmiana sali (IG)
lekcja 5
1Dd cała klasa j. angielski/20 B. Pobłocka dla gr. 1 z lekcji 7
4Dd j. polski/37 E. Grzyb z 07.11 lekcja 4
lekcja 6
1Aa/1Bb gr. wf3C zaj. własne/szatnia wf B. Kowalewski
2Aa HiT/23 W. Piwowarczyk z lekcji 8
2Bb → 22 zmiana sali (KK)
2Cc gr. 1 wolne
lekcja 7
2Aa wolne zaj. przeniesione na 10.11 lekcja 3 (EG)
2Cc wolne gr. 1 zaj. przeniesione na 10.11 lekcja 1 (JG)
2Dd cała klasa wf/S2 K. Hinca
lekcja 8
1Bb wolne – zaj. zrealizowane 07.11
2Aa wolne zaj. zrealizowane lekcja 6
2Cc wolne
4A/4Bb gr. wf2D wolne
lekcja 9
4A/4Bb gr. wf2D wolne
Plan dyżurów 9 listopada 2023 / czwartek |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
B. Galant |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
M. Grulkowski |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
A. Kowalke |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
B. Mielewczyk |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
B. Galant |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
A. Kąkol |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
J. Kin |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
B. Pobłocka |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Skowrońska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
G. Reca |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Zięba |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
B. Pałasz |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
I. Zgleszewska |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
Z. Węsierski |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
Z. Rolbiecki |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
J. Małkińska |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
L. Kowalke |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
ks. P. Wyka |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
E. Grzyb |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
M. Schmidt |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
A. Dziemiński |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
|
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
N. Cygert |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|