Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 7 listopada 2023 / wtorek
Na długiej przerwie w gabinecie 30 odbędzie się spotkanie ratowników WOPR i członków OSP
Organizacja i opieka: Pani Karolina Kolińska i Pan Maciej Szulc.
Po trzeciej lekcji klasy trzecie biorą udział w projekcji filmu Chłopi, w Kinie Remus. Klasy te wracają na planowe lekcje 7-8
Organizacja i opieka: Pani Emilia Grzyb (3Ee), Pani Monika Schmidt (3Bb), Pani Anna Kąkol (3Cc/C), Pan Maciej Szulc (3Dd) i ks. P. Wasiński (3Aa/A).
Zmiany w planie lekcji 7 listopada 2023 / wtorek
nieobecni nauczyciele: p. Joanna Kreft-Bollin, ks. Łukasz Delewski, p. Rafał Słomiński
lekcja 1
1Aa gr. 1 j. angielski/9 A. Dziemiński z lekcji 2
1Aa gr. 2 wolne
1A gr. 1 j. angielski/01 M. Frąckiewicz z lekcji 3
1A gr. 2 wolne
1Bb BiZ/33 K. Kolińska z lekcji 8 09.11
lekcja 2
1Aa gr. 1 edb/36 N. Cygert z lekcji 1 08.11
1Aa gr. 2 j. angielski/9 A. Dziemiński z lekcji 1
1Bb historia/33 M. Grulkowski z lekcji 1 10.11
lekcja 3
1A gr. 1 chemia/31 M. Skowrońska z lekcji 1
1A gr. 2 j. angielski/czyt M. Frąckiewicz z lekcji 1
1Cc muzyka/28 T. Chyła z lekcji 6 08.11
3C → B2 zmiana sali
3Dd → 26 zmiana sali
4A wolne zaj. przełożone lekcja 6
lekcja 4
1Cc HiT/26 M. Grulkowski z lekcji 7
2A j. polski/35 E. Bławat z lekcji 1 10.11
2C → 23 zmiana sali
4Cc j. angielski/8 I. Zgleszewska z lekcji 3 08.11
4Dd zzw/37 L. Kowalke z lekcji 5 09.11
lekcja 5
1Aa chemia/35 J. Tlołka-Łangowska z lekcji 8
4Bb → 23 zmiana sali
4Cc matematyka/25 J. Małkińska z lekcji 4 13.11
lekcja 6
1Aa matematyka/9 Z. Rolbiecki z lekcji 2 08.11
2Aa → B01 zmiana sali
4A chemia/24 M. Skowrońska z lekcji 3
lekcja 7
1Cc wolne zaj. przeprowadzone lekcja 4
2Bb wolne
lekcja 8
1Aa HiT/33 M. Grulkowski z lekcji 1 09.11
2Bb wolne
2Cc wolne
Plan dyżurów wtorek 7 listopada 2023 |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
I. Makurat |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
B. Pobłocka |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
ks. P. Warsiński |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
M. Frąckiewicz |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
J. Małkińska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Skowrońska |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
G. Reca |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
K. Kolińska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
I. Zgleszewska |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Dziemiński |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
W. Navus-Wysocka |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
B. Mielewczyk |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
T. Chyła |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
B. Pałasz |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
C. Zalewski |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
M. Grulkowski |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
N. Cygert |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
B. Galant |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
A. Kowalke |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
J. Willich |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
Z. Rolbiecki |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
K. Małkiński |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
J. Gralak |
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |