6 – 8 października uczniowie klasy 4Aa wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Krakowa. Wyjazd był okazją do integracji klasowej, wspólnych śpiewów, poznania historii i piękna polskiego krajobrazu oraz szaleństw w parku rozrywki.
Była stolica naszego kraju, przywitała nas obwarzankami, solą i wielką dawką adrenaliny, która po parogodzinnej jeździe w „Energylandii” naprawdę potrafiła przyspieszyć bicie serca i spowodować szeroki uśmiech na twarzy (a jeszcze szerzej otworzyć usta, jadąc ponad 100km/h w dół).
Po intensywnych doznaniach nadszedł czas na to, aby Wawel odkrył przed nami moc Dzwonu Zygmunta, sekrety władców, książąt, poetów i innych zasłużonych dla Polski – w czym pomógł nam przewodnik (na dodatek aktor) pan Zbigniew Kozłowski. Jednak po zabawie i przedmaturalnym leczeniu stresów, musieliśmy wracać. Tak udany wyjazd (dodatkowo z efektami świetlnymi w czasie śpiewów, czy ogniskiem z kiełbaskami) nie mógłby się odbyć bez pana Rafała Rapskiego (Rapski Travel), który był naszym kierowcą i organizatorem wycieczki, za co serdecznie dziękujemy.


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych