Luźniejsze lekcje, masa darmowych wycieczek, oceny liczone do średniej, nauka od podstaw oraz cudowny klimat - to wszystko znajdziesz na lekcjach języka kaszubskiego. Już planujemy pierwszą wycieczkę, na której mamy zamiar wspaniale się bawić! Robimy mnóstwo rzeczy, jesteśmy aktywni, a co najważniejsze przyjaźnie nastawieni. Ty też możesz się jeszcze zapisać! Jeżeli nie jesteś przekonany, możesz zabrać wniosek od wychowawcy i później spokojnie podjąć finalną decyzję. Masz również opcję zobaczenia wszystkiego na własne oczy - czekamy na ciebie w środę na 7 lekcji w sali @ obok biblioteki. To jedyna taka szansa, bo wnioski trzeba złożyć do 20 września! Poniżej znajdziesz zdjęcia z naszych wyjazdów i osiągnięć z zeszłego roku. Liczymy na Ciebie!

https://photos.app.goo.gl/hjqvZG4LNxhhzJCd7

zdjęcie wikimedia.org


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych