Hania Lubecka uczennica klasy 3Aa to osoba o wielu talentach, zainteresowaniach i twarzach, nie tylko Poczet Sztandarowy Szkoły, drużyna MDP, wolontariat czy karate, ale przede wszystkim umysł ścisły. Dowodem na to jest udział w kolejnym konkursie matematycznym organizowanym przez Uniwersytet Pomorski w Słupsku. Hania samodzielnie zgłosiła, się przez 4 miesiące rozwiązywała zadania domowe z uczelni składające się z 4 zestawów. Kolejny etap, do którego zgłosiło akces 66 osób, Hanka znalazła się w gronie 40 najlepszych. W Finale nasza uczennica uzyskała 62/70 punktów dzięki czemu zajęła 4 miejsce dające jej tytuł Finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego, oraz indeks na UP w Słupsku na wszystkie kierunki inżynierskie na studia stacjonarne. Warto nadmienić, że w finale konkursu wyróżniono tylko 12 osób z całej Polski. Gratulacje Haniu i życzymy kolejnych sukcesów i indeksów💪.

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych