Informacja o pracy I LO w Kościerzynie  29 maja 2024 / środa 

Klasa 3Ee/3e na wycieczce edukacyjnej do Krakowa i Wrocławia. 

Organizacja i opieka: Pani Anna Kąkol i Pani Ewa Stoltmann. 

 

Na dużej przerwie w gab. 23 odbywa się spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne Majówki z Wybickim czyli Rajdu z Generałem.  

Zmiany w planie lekcji  29 maja 2024 / środa 

A. Kąkol  

 

3 

3Cc/3c 

ZZW / 26 // z lekcji 8 

I. Gulczyńska-Zalewska  

 

 

 

 

4 

1Ee 

B i Z / 34 // z lekcji 1 

K. Kolińska  

 

 

 

 

5 

1Ee 

angielski / 8 

I. Zgleszewska  

 

 

 

 

 

E. Stoltmann  

2 

1Dd wf1D 

1Dd → angielski / 20 // 1Dd I – z 06.06 lekcja 8 

B. Pobłocka  

3 

1Bb wf1D 

zaj. własne / wieczernik 

Z. Rolbiecki  

4 

2Aa wf2D   2Bb wf2D 

zaj. własne / wieczernik  

W. Piwowarczyk  

5 

3Bb wf1D 

zaj. własne / szatnia 

R. Cieszyński  

6 

3Bb wf1D 

zaj. własne / szatnia 

R. Cieszyński  

8 

2Ee wf1D 

zaj. odwołane 

A. Dziemiński  

9 

2Ee wf1D 

zaj. odwołane 

A. Dziemiński  

 

M. Grulkowski  

 

2 

1Bb 

polski / 33 // z 06.06 lekcja 1 

B. Pałasz  

2 

2Dd 

→ 34 

K. Kolińska  

3 

1a 

polski / 33 // z 07.06 lekcja 6 

B. Pałasz  

3 

3Dd 

→ 36 

K. Kolińska  

 

T. Chyła  

3 

1Aa 

religia / 28 // z lekcji 1 

ks. Ł. Delewski  

4 

1a 

zaj. własne / wieczernik  

W. Piwowarczyk  

5 

1Cc 

zaj. własne / wieczernik 

L. Kowalke  

6 

1Dd 

zaj. odwołane 

M. Schmidt  

7 

2Bb II 

2Bb → niemiecki / 28 // 2Bb II – z 04.06 lekcja 2 

J. Kin  

 

B. Kowalewski   

1 

1a wf4C 

wf 

K. Hinca 

2 

1a wf4C 

wf 

K. Hinca 

3 

1Cc wf1D 

wf 

T. Stasiak 

7 

3Ddwf4C 

wf 

T. Stasiak  

8 

2c wf3C   2Ee wf3C 

wf 

K. Hinca 

9 

2c wf3C   2Ee wf3C 

wf 

K. Hinca 

 

 

 

Plan dyżurów 29 maja 2024 / środa 

0 

7:50-8:00 

parter 

Z. Rolbiecki 

0 

7:50-8:00 

I piętro 

C. Zalewski  

0 

7:50-8:00 

II piętro 

A. Dziemiński  

1 

8:45-8:55 

parter 

J. Gralak  

1 

8:45-8:55 

I piętro 

M. Literska   

1 

8:45-8:55 

II piętro 

A. Lubińska-Kaiser  

2 

9:40-9:50 

parter 

G. Reca  

2 

9:40-9:50 

I piętro 

J. Małkińska  

2 

9:40-9:50 

II piętro 

J. Kin  

3 

10:35-10:50 

parter 

B. Mielewczyk  

3 

10:35-10:50 

I piętro 

B. Pobłocka  

3 

10:35-10:50 

II piętro 

L. Kowalke  

4 

11:35-11:45 

parter 

R. Słomiński  

4 

11:35-11:45 

I piętro 

W. Piwowarczyk  

4 

11:35-11:45 

II piętro 

M. Skowrońska  

5 

12:30-12:40 

parter 

M. Frąckiewicz  

5 

12:30-12:40 

I piętro 

I. Gulczyńska-Zalewska  

5 

12:30-12:40 

II piętro 

J. Kreft-Bollin  

6 

13:25-13:30 

parter 

D. Żywicka  

6 

13:25-13:30 

I piętro 

W. Szymańska  

6 

13:25-13:30 

II piętro 

ks. P. Warsiński  

7 

14:15-14:20 

parter 

D. Żywicka  

7 

14:15-14:20 

I piętro 

W. Szymańska  

7 

14:15-14:20 

II piętro 

ks. P. Warsiński