Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 24 maja 2024 / piątek

 

W ramach wymiany młodzieży gościmy licealistów z Niemiec. Lista uczniów zaangażowanych w realizację projektu na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka:  Pani Izolda Gulczyńska-Zalewska i Pan Cyprian Zalewski.

 

Reprezentacja LO rywalizuje w XIV Kaszubskim Festiwalu Polskich i Światowych Przebojów w Lipnicy.

Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Iwona Makurat.

 

Uczestnicy projektu Zwolnieni z teorii na finałach konkursu w Warszawie. Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Anna Kowalke i Pani Karolina Kolińska.

 

Klasa 2Dd na lekcjach 3-5 uczestniczy w zajęciach programu Trenuj z wojskiem. Gabinet 23.

Organizacja i opieka: Pani Marta Frąckiewicz.

 

Zmiany w planie lekcji  24 maja 2024 / piątek

I. Gulczyńska-Zalewska

 

1

2Ee I

zaj. odwołane

A. Dziemiński

1

2Dd

polski → 31

M. Schmidt

2

3Cc

historia / 26

R. Słomiński

2

1Dd

polski → 31

M. Schmidt

3

1Dd I

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

3

 

 

 

5

1Dd II

1Dd → angielski / 20 // 1Dd II – z 28.05 lekcja 8

B. Pobłocka

5

 

 

 

B. Kowalewski

3

1Dd wf4C

wf

T. Stasiak

                 

 

 

C. Zalewski

1

1Bb

zaj. odwołane

C. Zalewski

2

1Ee I

zaj. odwołane

K. Małkiński

4

2a I

2a → angielski / B1 // 2a I – z 28.05 lekcja 7

B. Mielewczyk

5

1Bb II

1Bb → angielski / 26 // 1Bb II – z 27.05 lekcja 2

A. Dziemiński

6

3Aa

zaj. własne / wieczernik

M. Skowrońska

7

3Bb II

zaj. odwołane

M. Grulkowski

8

2Cc

historia / 23 // z 22.05 lekcja 8

R. Słomiński

 

M. Frąckiewicz  / Trenuj z wojskiem

 

3

2Dd

gab. 23

M. Frąckiewicz

3

1Aa

historia → 7

W. Piwowarczyk

1a I

zaj. własne / wieczernik

M. Schmidt

4

2Dd

gab. 23

M. Frąckiewicz

4

2Cc

historia → 20

R. Słomiński

1Dd II

angielski → 01

B. Pobłocka

5

2Dd

gab. 23

M. Frąckiewicz

5

 

 

 

 

 

 

A. Kowalke

 

1

1Ee

zaj. odwołane

K. Małkiński

1

2c I

angielski → 29.05 lekcja 1 / 7

B. Mielewczyk

2Cc I

angielski / 16 // z lekcji 2

J. Gralak

2Cc II

niemiecki / 28 // z lekcji 2

J. Kreft-Bollin

2

2c

zaj. odwołane

B. Mielewczyk

2

2Ee II

hiszpański / 16 // z lekcji 1

J. Gralak

2Cc

polski / 35 // z lekcji 1

W. Navus- Wysocka

1Aa

fizyka / 6 // z lekcji 2

G. Reca

3Dd

ZZW / 9 // z lekcji 8

Z. Rolbiecki

3

2Bb

biologia / 29 // z lekcji 1

A. Lubińska-Kaiser

3

2Aa

ZZW → 31

A. Zięba

4

2Ee

polski / 26 // z lekcji 2

W. Navus-Wysocka

4

 

 

 

5

1Aa

polski / 33 // z lekcji 2

B. Pałasz

5

 

 

 

6

1Bb

zaj. własne / wieczernik

M. Skowrońska

6

 

 

 

7

3Dd

polski / 26 // z lekcji 2

E. Grzyb

7

 

 

 

 

 

 

 

 



Plan dyżurów 24 maja 2024 / piątek

0

7:50-8:00

parter

A. Mańska

0

7:50-8:00

I piętro

K. Drożdżyńska

0

7:50-8:00

II piętro

L. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

G. Reca

1

8:45-8:55

I piętro

W. Szymańska

1

8:45-8:55

II piętro

W. Navus-Wysocka

2

9:40-9:50

parter

I. Zgleszewska

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba

2

9:40-9:50

II piętro

M. Grulkowski

3

10:35-10:50

parter

B. Galant

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska

3

10:35-10:50

II piętro

A. Kąkol

4

11:35-11:45

parter

M. Schmidt

4

11:35-11:45

I piętro

R. Słomiński

4

11:35-11:45

II piętro

B. Pałasz

5

12:30-12:40

parter

M. Frąckiewicz

5

12:30-12:40

I piętro

B. Pobłocka

5

12:30-12:40

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

6

13:25-13:30

parter

Z. Rolbiecki

6

13:25-13:30

I piętro

Z. Węsierski

6

13:25-13:30

II piętro

D. Żywicka

7

14:15-14:20

parter

Z. Rolbiecki

7

14:15-14:20

I piętro

Z. Węsierski

7

14:15-14:20

II piętro

M. Literska