Informacja o pracy I LO w Kościerzynie  23 maja 2024 / czwartek

W gab. 02 odbywa się pisemny egzamin maturalny z fizyki. Z użytkowania wyłączone są gabinety: 01, 02 i 6.

 

W ramach wymiany młodzieży gościmy licealistów z Niemiec. Lista uczniów zaangażowanych w realizację projektu na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka:  Pani Izolda Gulczyńska-Zalewska i Pan Cyprian Zalewski.

 

Klasa 2Aa/2a na zajęciach z fizyki w ramach programu URANIUM.

Organizacja i opieka: Pani Grażyna Reca i Pan Aleksander Zięba.

Uczestnicy projektu Zwolnieni z teorii na finałach konkursu w Warszawie. Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Anna Kowalke i Pani Karolina Kolińska.

Uczestnicy zajęć języka kaszubskiego na finale konkursu Ryngrafy Witosława. Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Iwona Makurat.

 

Spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne do kolejnej edycji programu ERASMUS+ odbywa się na dużej przerwie w gab. 8.

Organizacja: Pani Izabela Zgleszewska.

Zmiany w planie lekcji  23 maja 2024 / czwartek

W. Piwowarczyk

 

2

3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

2

 

 

 

3

3Ee/3e

zaj. własne / wieczernik

B. Pobłocka  

3

 

 

 

4

1Bb

polski / 33 // z lekcji 2

B. Pałasz

4

3Cc

historia / 23 // z lekcji 3

R. Słomiński

3c

angielski / 20 // z lekcji 7

W. Szymańska

5

2c

geografia / 37 // z 24.05 lekcja 6

L. Kowalke

5

 

 

 

T. Stasiak

6

1Aa wf1D   1Bb wf2D

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

8

2Ee wf2D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

 

N. Cygert

 

2

2e II

angielski → 16

A. Dziemiński

2

1a I

1a → niemiecki / 25 // 1a II – z 28.05 lekcja 1

J. Kreft-Bollin

3

1a

angielski / 26 // 1a I – z lekcji 1 // 1a II – z lekcji 2

M. Frąckiewicz

3

 

 

 

4

1Cc

historia / 7 // z lekcji 2

B. Galant

4

3Bb

polski → 35

M. Schmidt

5

 

 

 

5

3Bb

polski → 35

M. Schmidt

6

2c

polski / 36 // z lekcji 1

M. Schmidt

6

 

 

 

7

1Ee

zaj. odwołane

K. Małkiński

7

3c

WOS / 7 // z lekcji 1

B. Galant

8

3Dd

chemia / 8

M. Skowrońska

8

1Ee

historia → 24.05 lekcja 1 / 23

M. Grulkowski

B. Kowalewski

4

3Dd wf4C

wf

R. Cieszyński  

5

3Dd wf4C

wf

R. Cieszyński

7

1Aa wf4C

wf

R. Cieszyński

8

1Aa wf4C

wf

R. Cieszyński

A. Zięba

 

2

3Aa

zaj. odwołane

M. Szulc

2

 

 

 

3

3a

zaj. odwołane

M. Szulc

3

 

 

 

G. Reca

 

4

3Aa/3a

3Aa → fizyka / 30 // z lekcji 3

M. Szulc

4

3a

informatyka / 22 // z lekcji 3

K. Małkiński

5

2Cc

historia / 23 // z lekcji 8

R. Słomiński

 

7

2Dd

chemia / 8 // z lekcji 8

M. Skowrońska

                               

 


A. Kowalke

 

1

1Cc

zaj. odwołane

B. Galant

 

3

2Bb

zaj. odwołane

A. Lubińska-Kaiser

4

1a

historia / 29 // z 24.05 lekcja 1

M. Grulkowski

5

2Ee

zaj. własne / wieczernik

J. Kreft-Bollin


K. Kolińska

 

1

3Aa/3a

zaj. odwołane

M. Szulc

1

 

 

 

2

1Aa

polski / 33 // z lekcji 4

B. Pałasz

2

 

 

 

3

2a

matematyka / B1 // z 24.05 lekcja 7

D. Żywicka

3

3Dd

angielski → 20

W. Szymańska

4

2Ee

angielski / 9 // 2Ee I – z lekcji 8 // 2Ee II – z lekcji 1

A. Dziemiński

4

1Aa

chemia / 29 // z lekcji 1

J. Tlołka-Łangowska

5

3Aa/3a

polski / 34 // z 24.05 lekcja 1

A. Kąkol

5

 

 

 

6

2Bb

biologia / 29 // z lekcji 2

A. Lubińska-Kaiser

6

2a

 chemia → 8

M. Skowrońska

7

1a

zaj. odwołane

M. Skowrońska

7

 

 

 

8

1Bb

zaj. odwołane

C. Zalewski

8

 

 

 

9

3Cc/3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

 

 

 

 

I. Gulczyńska-Zalewska

1

2a II

zaj. odwołane

D. Żywicka

2

2Ee I

zaj. odwołane

A. Dziemiński

3

3c

3Cc/3c → polski / 34 // z lekcji 4

A. Kąkol

3Bb

zaj. kreatywne 30

M. Skowrońska

4

2Dd II

2Dd → angielski / 26 // 2Dd II – z 27.05 lekcja 1

M. Frąckiewicz  

5

1Cc I

1Cc → angielski / 26

W. Szymańska  

6

1Cc II

1Cc → angielski / 26

W. Szymańska  

C. Zalewski

4

1Ee I

1Ee → angielski / 8

I. Zgleszewska

5

3Ee

zaj. własne / wieczernik

J. Kreft-Bollin

7

1Bb II

zaj. odwołane

C. Zalewski

                         

 

Zmiany gabinetów  23 maja 2024 / czwartek

01

02

1

1a I

 → lekcja 3 / 26

M. Frąckiewicz

1

2a I

→ 24

B. Mielewczyk

2

1a II

 → lekcja 3 / 26

M. Frąckiewicz

2

2a II

→ 24

B. Mielewczyk

3

3Cc

 → lekcja 4 / 23

R. Słomiński

3

2c II

→ 24

B. Mielewczyk

4

2Dd I

2Dd → 26

M. Frąckiewicz

4

2c I

→ 24

B. Mielewczyk

5

1Cc II

1Cc → 26

W. Szymańska

5

3Ee

→ wieczernik

J. Kreft-Bollin

6

1Cc I

1Cc → 26

W. Szymańska

6

2Cc I

→ 24

J. Kreft-Bollin

7

3c

→ lekcja 4 / 20

W. Szymańska

7

1Bb II

zaj. odwołane

C. Zalewski

8

3c

→ 7

W. Szymańska

8

 

 

 

 

B2

C3

1

 

 

 

1

2Dd

→ 36

ks. P. Wyka

2

1a I

1a → 25

J. Kreft-Bollin

2

2Dd

→ 36

ks. P. Wyka

3

2c I

→ 25

J. Kreft-Bollin

3

2Cc

→ 37

ks. P. Wyka

4

2c II

→ 16

J. Kreft-Bollin

4

2Cc

→ 37

ks. P. Wyka

 

 

 



Plan dyżurów 23 maja 2024 / czwartek

0

7:50-8:00

parter

W. Navus-Wysocka

0

7:50-8:00

I piętro

R. Słomiński

0

7:50-8:00

II piętro

ks. P. Wyka

1

8:45-8:55

parter

B. Mielewczyk

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

J. Tlołka-Łangowska

2

9:40-9:50

parter

I. Zgleszewska

2

9:40-9:50

I piętro

K. Małkiński

2

9:40-9:50

II piętro

B. Pałasz  

3

10:35-10:50

parter

J. Kreft-Bollin

3

10:35-10:50

I piętro

J. Kin

3

10:35-10:50

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

4

11:35-11:45

parter

W. Szymańska

4

11:35-11:45

I piętro

Z. Węsierski

4

11:35-11:45

II piętro

A. Kąkol

5

12:30-12:40

parter

M. Skowrońska  

5

12:30-12:40

I piętro

J. Małkińska

5

12:30-12:40

II piętro

M. Schmidt

6

13:25-13:30

parter

Z. Rolbiecki

6

13:25-13:30

I piętro

A. Dziemiński  

6

13:25-13:30

II piętro

M. Grulkowski

7

14:15-14:20

parter

J. Gralak

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke