Informacja o pracy I LO w Kościerzynie  22 maja 2024 / środa

W ramach wymiany młodzieży gościmy licealistów z Niemiec. Lista uczniów zaangażowanych w realizację projektu na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka:

Pani Izolda Gulczyńska-Zalewska i Pan Cyprian Zalewski. Współpraca: Pani Izabela Zgleszewska i Pan Marcin Grulkowski.

Reprezentacje Liceum rywalizują w zawodach powiatowych Licealiady w piłce plażowej dziewcząt i chłopców.

Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Ewa Stoltmann.

O godz. 14.00 w gab. 02 rozpoczyna się pisemny egzamin maturalny z historii sztuki.

Zmiany w planie lekcji  22 maja 2024 / środa

I. Gulczyńska-Zalewska

 

 

1

2Ee I

hiszpański / 16 // z lekcji 4

J. Gralak

4

2Ee I

2Ee → ZZW / 7 // z lekcji 1

A. Dziemiński

 

5

2Dd I

2Dd → angielski / 23

M. Frąckiewicz

6

2Dd II

2Dd → angielski / 23

M. Frąckiewicz

8

3Cc/3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

C. Zalewski

 

1

3a

zaj. odwołane

M. Szulc

 

2

3Aa

zaj. własne / wieczernik

B. Mielewczyk

3

3Bb II

3Bb → angielski / 20

B. Pobłocka

4

3Bb I

3Bb → angielski / 20

B. Pobłocka

I. Zgleszewska

 

3

1Ee I

1Ee → angielski / 7

J. Gralak

 

7

3Ee/3e II

angielski → 04.06 lekcja 1

I. Zgleszewska

8

3Ee/3e II

angielski → 04.06 lekcja 2

I. Zgleszewska

                 

 

R. Słomiński

 

4

3Cc

angielski / 16 // z lekcji 1

J. Gralak

 

         

 

M. Grulkowski

 

 

 

 

2

1Bb

polski / 33 // z 23.05 lekcja 1

B. Pałasz

2

2Dd

→ 34

K. Kolińska

3

1a

polski / 33 // z 24.05 lekcja 6

B. Pałasz

3

3Dd

→ 36

K. Kolińska

 

E. Bławat

 

2

2a

historia / 7 // z lekcji 8

A. Mańska

 

3

2a

matematyka / 9 // z 23.05 lekcja 8

D. Żywicka

 

E. Stoltmann

2

1Dd wf1D

1Dd → angielski / 20 // 1Dd I – z 23.05 lekcja 8

B. Pobłocka

3

1Bb wf1D

1Bb → angielski / 36

A. Dziemiński

4

2Aa wf2D   2Bb wf2D

zaj. własne / wieczernik

J. Kin

5

3Bb wf1D

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

6

3Bb wf1D

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

7

3Ee/3e wf1D

zaj. odwołane

A. Kąkol

8

2Ee wf1D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

9

2Ee wf1D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

 

 

 

 

B. Kowalewski 

1

1a wf4C

wf

R. Cieszyński

2

1a wf4C

wf

R. Cieszyński

3

1Cc wf1D

wf

R. Cieszyński

7

3Ddwf4C

zaj. własne / szatnia

K. Hinca

8

2c wf3C   2Ee wf3C

zaj. odwołane

B. Mielewczyk      A. Dziemiński

9

2c wf3C   2Ee wf3C

zaj. odwołane

B. Mielewczyk      A. Dziemiński

 

gab. 30

 

1

3Aa

→ 23

M. Szulc

 

2

3a

→ 23

M. Szulc

3

2Cc

→ 23

M. Szulc

4

3Aa

→ 26

M. Szulc

4

3Ee/3e

→ 7

A. Dziemiński  

5

2Ee

→ 26

M. Szulc

5

2Dd

→ 23

M. Frąckiewicz

 

6

2Dd

→ 23

M. Frąckiewicz

7

3Bb

→ 26

M. Szulc

 

8

3Dd

→ 26

M. Szulc

 

 

 

 

 

 



Plan dyżurów 22 maja 2024 / środa

0

7:50-8:00

parter

G. Reca

0

7:50-8:00

I piętro

M. Literska

0

7:50-8:00

II piętro

A. Zięba

1

8:45-8:55

parter

Z. Węsierski

1

8:45-8:55

I piętro

A. Dziemiński

1

8:45-8:55

II piętro

K. Kolińska

2

9:40-9:50

parter

G. Reca

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

L. Kowalke

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak

3

10:35-10:50

I piętro

B. Pobłocka

3

10:35-10:50

II piętro

M. Schmidt

4

11:35-11:45

parter

W. Szymańska

4

11:35-11:45

I piętro

W. Piwowarczyk

4

11:35-11:45

II piętro

B. Pałasz

5

12:30-12:40

parter

D. Żywicka

5

12:30-12:40

I piętro

K. Małkiński

5

12:30-12:40

II piętro

J. Kreft-Bollin

6

13:25-13:30

parter

J. Kin

6

13:25-13:30

I piętro

B. Mielewczyk

6

13:25-13:30

II piętro

ks. P. Warsiński

7

14:15-14:20

parter

B. Galant

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro