Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 21 maja 2024 / wtorek

W gab. 01 odbywa się ustny egzamin maturalny z języka polskiego

W gab. 02 odbywa się pisemny  egzamin maturalny z historii.

 

Wyłączone z eksploatacji są: 01, 02, 30 oraz KORYTARZ PIWNICY przy gab. 01 WRAZ ZE SCHODAMI pomiędzy parterem (gab. 6) a gabinetami 01 i 02.

Zmiany w planie lekcji  21 maja 2024 / wtorek

B. Pobłocka

 

3

3Bb I

3Bb → biologia / 29

A. Lubińska-Kaiser

3

 

 

 

4

1Dd I

1Dd → matematyka / 25 // z lekcji 1

J. Małkińska

4

 

 

 

5

2Cc II

zaj. własne / wieczernik

E. Grzyb  

5

 

 

 

7

3Bb II

zaj. zrealizowano 17.05 na lekcji 2

B. Pobłocka  

7

 

 

 

8

1Dd II

zaj. odwołane

M. Schmidt

8

 

 

 

K. Kolińska

 

1

3Bb

zaj. odwołane

M. Grulkowski

1

 

 

 

2

1Dd

zaj. odwołane

M. Schmidt

2

 

 

 

3

2Aa

zaj. odwołane

A. Zięba

3

 

 

 

4

3Dd

angielski / 31 // 3Dd I –z lekcji 1 // 3Dd II – z 22.05 lekcja 1

W. Szymańska

4

 

 

 

5

1Cc

H i T / 25

M. Grulkowski

5

 

 

 

6

2Cc

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

6

 

 

 

7

3Aa/3a

polski / 34 // z 23.05 lekcja 8

A. Kąkol  

7

 

 

 

8

3Cc/3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

8

 

 

 

9

3Ee/3e

zaj. odwołane

A. Kąkol

 

 

 

 


B. Kowalewski

4

1Dd wf4C

zaj. odwołane

M. Schmidt

5

1Dd wf4C

wf

K. Hinca

6

1Cc wf1D

zaj. własne / wieczernik

B. Pałasz

9

2c wf3C   2Ee wf3C

2c wf3C →  wf

K. Hinca

2Ee wf3C → zaj. odwołane

A. Dziemiński

W. Navus-Wysocka

 

7

2Cc

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

7

 

 

 

8

2Ee

2Ee wf1D → wf // z lekcji 9

E. Stoltmann

8

2Cc

historia → 23.05 lekcja 8

R. Słomiński

2Ee ef3C → zaj. własne / szatnia

K. Hinca

I. Gulczyńska-Zalewska

 

3

3Cc

historia / 23

R. Słomiński

 

4

2Dd I

2Dd → angielski / 26 // 2Dd I – z lekcji 2

M. Frąckiewicz

5

1Dd I

zaj. własne / wieczernik

E. Grzyb  

7

2a II

zaj. odwołane

D. Żywicka

C. Zalewski

3

3a

3Aa/3a → angielski / 25 // 3a z lekcji 1

A. Zięba

4

1Bb I

1Bb → angielski / 37

A. Dziemiński  

5

3Ee

angielski / 20 // z lekcji 1

I. Zgleszewska

6

3Ee

angielski / 20 // z lekcji 2

I. Zgleszewska

                                       

 

 

 

J. Tlołka-Łangowska

2

2Bb I

2Bb → niemiecki / 37 // 2Bb I – z lekcji 1

J. Kin

3

1Bb II

1Bb → angielski / 37

A. Dziemiński  

 

M. Skowrońska

 

2

1a

H i T / 7 // z lekcji 6

B. Galant

2

 

 

 

3

1a I

1a → angielski / 31 // 1a I – z lekcji 1

M. Frąckiewicz

3

 

 

 

5

2a

zaj. własne / wieczernik

E. Grzyb 

5

 

 

 

6

2Dd

zaj. własne / wieczernik

B. Pałasz

6

1a

fizyka / 6 // z lekcji 7

G. Reca

7

2c

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

7

 

 

 

 

E. Stoltmann

3

2a wf1D

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

4

2Aa wf2D   2Bb wf2D

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

5

2Aa wf2D   2Bb wf2D

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

8

3Aa/3a wf1D

zaj. własne / szatnia

K. Hinca

9

2Ee wf1D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

 

 

 

 

 

 



Zmiany gabinetów 21 maja 2024 / wtorek

gab. 01

gab. 02

 

1

1a I

 → 31

M. Frąckiewicz

1

1Aa I

→ 33

A. Dziemiński

 

2

2Dd I

 → 31

M. Frąckiewicz

2

1Aa II

→ 33

A. Dziemiński

 

3

1a II

 → 31

M. Frąckiewicz

3

3a

3Aa/3a → angielski / 25 // 3a z lekcji 1

A. Zięba

 

4

2Dd I

2Dd → B1

M. Frąckiewicz

4

1Bb I

1Bb → angielski / 37

A. Dziemiński  

 

2Bb I

→ 24

B. Mielewczyk

 

5

2Bb I

→ 24

B. Mielewczyk

5

3Ee

angielski / 20 // z lekcji 1

I. Zgleszewska

 

6

2a II

→ 24

B. Mielewczyk

6

3Ee

angielski / 20 // z lekcji 2

I. Zgleszewska

 

7

2a I

→ 24

B. Mielewczyk

7

 

 

 

 

 

gab. 30

 

1

3Aa

→ 26

M. Szulc

1

 

 

 

2

3a

→ 26

M. Szulc

2

 

 

 

3

2Ee

→ 26

M. Szulc

3

 

 

 

4

3Cc/3c

→ 26

M. Szulc

4

 

 

 

5

3Dd

→ 26

M. Szulc

5

 

 

 

6

2Bb

→ 26

M. Szulc

6

3Cc

historia  → 25

R. Słomiński

7

3Ee/3e

→ 26

M. Szulc

7

 

 

 

 

 

 

 

 




Plan dyżurów 21 maja 2024 / wtorek

0

7:50-8:00

parter

D. Żywicka

0

7:50-8:00

I piętro

ks. Ł. Delewski

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

J. Kreft-Bollin

1

8:45-8:55

I piętro

J. Kin

1

8:45-8:55

II piętro

W. Szymańska

2

9:40-9:50

parter

M. Frąckiewicz

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba

2

9:40-9:50

II piętro

W. Szymańska  

3

10:35-10:50

parter

B. Galant

3

10:35-10:50

I piętro

B. Mielewczyk

3

10:35-10:50

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

4

11:35-11:45

parter

ks. P. Warsiński

4

11:35-11:45

I piętro

K. Małkiński

4

11:35-11:45

II piętro

M. Grulkowski

5

12:30-12:40

parter

J. Gralak

5

12:30-12:40

I piętro

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz

6

13:25-13:30

parter

G. Reca

6

13:25-13:30

I piętro

T. Chyła 

6

13:25-13:30

II piętro

E. Grzyb

7

14:15-14:20

parter

Z. Rolbiecki

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke