Informacja o pracy I LO w Kościerzynie  17 maja 2024 / piątek

Na dużej sali gimnastycznej i w gab. 02 odbywa się pisemny egzamin maturalny z chemii.

W gab. 6 i 8 zajęcia mają tylko grupy.

 

Ok. godz. 14.00 rozpoczynają się powiatowe eliminacje konkursu „Rodnô Mòwa”. Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Iwona Makurat.

 

Wyłączone z eksploatacji są: 01, 02, 24, duża sala gimnastyczna oraz KORYTARZ PIWNICY przy gab. 01 WRAZ ZE SCHODAMI pomiędzy parterem (gab. 6) a gabinetami 01 i 02.

Zmiany w planie lekcji  17 maja 2024 / piątek

D. Żywicka

 

4

2Dd

2Dd wf1C → wf // z lekcji 3

R. Cieszyński

4

2Dd wf4C

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

5

1a

polski / 33 // z lekcji 6

B. Pałasz

 

6

3Ee/3e

zaj. odwołane

A. Kąkol

7

2a

zaj. odwołane

D. Żywicka

 

I. Zgleszewska

 

1

3Ee/3e I

zaj. odwołane

A. Kąkol

 

2

1Ee II

zaj. własne / wieczernik

G. Reca

3

1Ee I

zaj. własne / wieczernik

B. Galant

 

M. Skowrońska

 

5

3Aa/3a

zaj. własne / wieczernik

W. Piwowarczyk

 

7

3Cc/3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

A. Lubińska-Kaiser

1

2Bb

zaj. odwołane

A. Lubińska-Kaiser

2

3Bb

angielski / 20 // 3Bb I – z 23.05 lekcja 1 // 3Bb II – z 21.05 lekcja 7

B. Pobłocka

3c

angielski → biblioteka 2

W. Szymańska

4

1Bb

zaj. własne / wieczernik

M. Frąckiewicz

5

2Bb

zaj. własne / wieczernik

J. Gralak  

6

3Bb I

zaj. odwołane

M. Grulkowski

7

1Bb II

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

           

 


I. Gulczyńska-Zalewska

1

2Ee I

zaj. odwołane

A. Dziemiński

2

3Cc

historia / 29 // z lekcji 8

R. Słomiński

3

1Dd I

zaj. własne / wieczernik

B. Galant

5

1Dd II

1Dd → angielski / 20 // 1Dd II – z 21.05 lekcja 8

B. Pobłocka

 

W. Navus-Wysocka

 

1

2Cc

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

1

2Ee II

hiszpański → 21.05 lekcja 2 / 20

J. Gralak

2

2Ee

zaj. odwołane

A. Dziemiński

2

 

 

 

3

2Ee

zaj. odwołane

A. Dziemiński

3

 

 

 

 

 

 

E. Stoltmann

5

2a wf1D

zaj. odwołane

D. Żywicka

6

2a wf1D

zaj. odwołane

D. Żywicka

7

1Bb wf1D

zaj. odwołane

C. Zalewski

8

1Bb wf1D

zaj. odwołane

C. Zalewski

K. Hinca / B. Kowalewski

1

3c wf2D  3Ee/3e wf2D

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska      A. Kąkol

2

2Dd wf 4C

zaj. odwołane

M. Frąckiewicz

3

2Dd wf4C

2Dd → polski / 7 // z lekcji 1

M. Schmidt

4

1Dd wf4C

wf

T. Stasiak

2Dd wf 4C

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

 

 

Zmiany gabinetów 16 maja 2024 / czwartek

01

02

 

1

2c I

→ 8

B. Mielewczyk

2

1a II

→ 6

M. Frąckiewicz

2

2Bb I

→ 8

B. Mielewczyk

3

1a I

→ 6

M. Frąckiewicz

 

 

4

2a I

→ 6

C. Zalewski  

5

2Dd II

→ 6

M. Frąckiewicz

5

1Bb II

→ 8

B. Mielewczyk

6

2Dd I

→ 6

M. Frąckiewicz

6

3Aa

→ 8

B. Mielewczyk

 

7

3Bb II

→ 8

B. Mielewczyk

 

6

8

1

1Aa

→ 26

G. Reca

 

2

3Dd

→ 26

E. Grzyb  

3

3Aa/3a

→ 26

G. Reca

4

3Aa/3a

→ 26

G. Reca

4

2c

→ 29

M. Schmidt

5

1Ee

→ 26

G. Reca

5

3Bb

→ 29

M. Schmidt

6

1Cc

→ 26

G. Reca

6

2Bb

→ 29

M. Schmidt

7

2Aa

→ 26

G. Reca

7

2Bb

→ 29

M. Schmidt

 

24

 

2

2Aa I

→ 35

A. Zięba

2

 

 

 

3

2a I

→ 8

B. Mielewczyk

3

2Aa

→ 35

A. Zięba

4

2a II

→ 8

B. Mielewczyk

 

5

1Bb I

→ 25

A. Dziemiński

6

2Ee I

→ 25

A. Dziemiński

7

2Ee I

→ 25

A. Dziemiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Plan dyżurów 17 maja 2024 / piątek

0

7:50-8:00

parter

G. Reca

0

7:50-8:00

I piętro

E. Grzyb

0

7:50-8:00

II piętro

A. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

B. Mielewczyk

1

8:45-8:55

I piętro

K. Małkiński

1

8:45-8:55

II piętro

A. Kąkol

2

9:40-9:50

parter

J. Gralak

2

9:40-9:50

I piętro

B. Pobłocka

2

9:40-9:50

II piętro

M. Grulkowski

3

10:35-10:50

parter

M. Frąckiewicz

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska

3

10:35-10:50

II piętro

A. Zięba

4

11:35-11:45

parter

B. Galant

4

11:35-11:45

I piętro

W. Piwowarczyk

4

11:35-11:45

II piętro

L. Kowalke

5

12:30-12:40

parter

B. Galant  

5

12:30-12:40

I piętro

R. Słomiński

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz

6

13:25-13:30

parter

Z. Rolbiecki

6

13:25-13:30

I piętro

A. Dziemiński

6

13:25-13:30

II piętro

M. Literska

7

14:15-14:20

parter

Z. Rolbiecki

7

14:15-14:20

I piętro

Z. Węsierski

7

14:15-14:20

II piętro

M. Literska