Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dwie uczennice naszej szkoły, Karolina Paszylk (mistrz szkoły) i Natalia Maciak (wicemistrz szkoły) brały udział w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub. Łącznie uczestniczyło w nich 98 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych i średnich z całej Polski, od Wejherowa po Czeladź. Ostatecznie Natalia została sklasyfikowana na 54., a Karolina na 37. miejscu. Gratulujemy. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Szkoły i Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół zapraszamy do trenowania w poniedziałki na 7. i 8. lekcji, przy stolikach na pierwszym piętrze szkoły.

TUR

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie