Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Mistrzostwa Szkoły w Rummikub już za nami. W tegorocznej edycji tego turnieju wzięło udział piętnaścioro zawodników. Po zaciętych bojach do półfinału zawodów przeszło ośmioro z nich ...

Natalia Maciak, Marta Pałasz, Dominika Ziplińska i Ziemowit Pindera z klasy IB, Nina Snopek z klasy IBb, Karolina Paszylk z klasy 1Cc, Wiktoria Kryzel z klasy 1Dd oraz Emilia Knitter z klady 2D. Po zakończeniu rywalizacji na dwóch stołach, zwycięzcy i zdobywcy drugich miejsc trafili do finału. Były to Natalia Maciak, Dominika Ziplińska, Karolina Paszylk i Emilia Knitter. Ostatecznie tytuł Mistrza Szkoły w Rummikub zdobyła Karolina Paszylk, a tytuł Wicemistrza Szkoły Natalia Maciak. Obie zawodniczki będą reprezentowały naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub, które odbędą się 18 października.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie