Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

6 września, w piątek odbyło się w naszej szkole, zorganizowane przez Bibliotekę Miejską w Kościerzynie oraz nasze Liceum, Narodowe Czytanie 2019. Tegoroczną lekturą było osiem wybranych polskich nowel. Nasi organizatorzy wybrali "Katarynkę” Bolesława Prusa, którą czytali: Alicja Żurawska, starosta kościerska, Michał Majewski, burmistrz Miasta Kościerzyna, Edyta Bławat, dyrektor I LO, oraz absolwenci naszej szkoły: Magdalena Fennig – aktorka, Paweł Ruszkowski – muzyk, oraz studentki: Agata Knopik i Marta Majewska. Więcej o wydarzeniu - tutaj, a zdjęcia Dominiki Czai - tutaj.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie