Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Miło nam poinformować, że w X edycji Przeglądu Małych Form Teatralnych dotyczących HIV/AIDS oraz uzależnień uczniowie naszej szkoły w składzie: Roksana Blok, Nadia Chwarszczyńska, Katarzyna Eron, Jakub Gierszewski, Dominika Grau, Aleksandra Kropidłowska, Marta Kryzel, Aleksandra Łosińska, Jakub Łosiński, Weronika Szymańska oraz Julia Tusk, zajęli pierwsze miejsce. Grupa z I LO przedstawiła spektakl Upiorny HIV, będący nawiązaniem do znanego musicalu Upiór w operze. Opiekunem zespołu był pan Grzegorz Knopik. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie