Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Corocznie nasze Liceum przystępuje do Olimpiady Języka Niemieckiego. Również w tym roku, 6 listopada, 19 uczniów zmierzyło się z tą najbardziej wymagającą formą konkursową. W naszej szkole  I miejsce zajęła Veronika Szulc z klasy 3d, II miejsce - Victoria Zmeczerowska z klasy 2a, III miejsce - Weronika Szymańska z klasy 2c. Miejsce IV przypadło Judycie Romahn z 1d, V - Katarzynie Mańskiej również z 1d, zaś VI - Katarzynie Eron z 2c i Lexy Chaplin z 3e. Gratulujemy dobrych wyników i liczymy na jeszcze lepsze w przyszłym roku, abyśmy mogli powalczyć o sukcesy na etapie wojewódzkim i być może ogólnopolskim, jak to już kiedyś bywało!

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie