Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Miło nam poinformować, iż w eliminacjach pisemnych i w bardzo wyrównanych eliminacjach ustnych III edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych "Obcy w Wybickim" /z JĘZYKA NIEMIECKIEGO/ wyłoniliśmy już najlepszych uczniów naszego liceum. W tym roku I miejsce zajął, broniąc tym samym uzyskany także w minionym roku tytuł Mistrza Języka Niemieckiego I LO, Tymoteusz Zimmermann z klasy 3d. II miejsce zajął i wicemistrzem został Marcel Zmeczerowski z 3a, na III miejscu znalazły się ex aequo Teresa Daszkowska z klasy 3d i Katarzyna Kama z 3b, IV miejsce przypadło Bartkowi Jakubkowi z 3d i V miejsce Kindze Szewczyk, również z klasy 3d. Gratulujemy temu ścisłemu gronu najlepszych wysokiego poziomu znajomości języka niemieckiego i życzymy kolejnych sukcesów - nie tylko na tym polu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie