Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Informujemy, iż w eliminacjach pisemnych III edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych `Obcy w Wybickim` /JĘZYK NIEMIECKI/ 30 marca 2017 r., w których wzięło udział 48 uczniów naszego liceum, najlepsze wyniki uzyskali, zajmując kolejno - 1 miejsce: Tymoteusz Zimmermann 3d, 2 miejsce: Marcel Zmeczerowski 3a, 3 miejsce: Teresa Daszkowska 3d, 4 miejsce: ex aequo Katarzyna Kama 3b i Bartłomiej Jakubek 3d, 5: Kinga Szewczyk 3d, 6: Dawid Burandt 3d, 7: Katarzyna Eron 1c, 8: ex aequo Elwira Labuda 3a i Victoria Zmeczerowska 1a, 9: Zuzanna Kuklińska 3d, 10: ex aequo Nikola Jankowiak 3c oraz Kamil Konk. Szczegółowa punktacja wszystkich uczestników dostępna jest u nauczycieli języka niemieckiego. Najlepszych uczniów, którzy zajęli miejsca od 1-5 zapraszamy na eliminacje ustne dnia 20 kwietnia 2017 r. o godzinie 12:40. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie