I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

17 grudnia br. w budynku Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana w ramach "Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego". Uczniowie wykazujący się wysokimi wynikami nauczania w przedmiotach przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości oraz osiągnięciami w olimpiadach i konkursach przedmiotowych uzyskali Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły: Łukasz Blok (Ia), Kacper Bucław (Ia), Kamila Siwek (Ia), Kacper Ściążko (Ia), Zuzanna Trzebiatowska (Ie) oraz Augustyn Żurawski (Ic). Serdecznie gratulujemy!

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie