Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej organizują II edycję konkursu pt. „Pomorski Festiwal Krótkich Filmów o HIV”, którego celem jest przekazanie informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa pomorskiego. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie krótkiego filmu, zgodnie z regulaminem. Prace konkursowe należy przekazać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku do dnia 9 kwietnia 2018 roku. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie