Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Zapraszamy do udziału w 62. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje szkolne konkursu odbędą się 22 marca 2017 roku po czwartej godzinie lekcyjnej w bibliotece szkolnej. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 15 marca 2016 r. u nauczycieli polonistów oraz w bibliotece szkolnej. Eliminacje powiatowe przeprowadzone zostaną 6 kwietnia o godz. 9.00 w „Sali niebieskiej” Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 (w "Ekonomiku") w Kościerzynie. Regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne na stronie www.tkt.art.pl. 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie