Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Zachęcamy do udziału w II edycji konkursu „Książki naszych marzeń”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Waszym zadaniem jest realizacja 1-minutowego filmu zachęcającego do czytania książek. Przy ocenie filmów jury weźmie pod uwagę m.in. „stopień zaangażowania społeczności szkolnej w realizację nagrania, pomysłowość uczniów oraz oryginalność wykonania”. Filmy, wraz z listą 50 książek (to już zadanie dla polonistów) należy przesłać na adres ministerstwa do 14 października.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie