15 września 2016 roku uczniowie klasy IE wraz z wychowawcą, Panią Joanną Małkińską, udali się nad Jezioro Gałęźne, aby wzajemnie się poznać i spędzić czas w swoim towarzystwie w miejscu innym niż szkolne ławki. Podczas wspólnego popołudniowego wypoczynku rozmowom nie było końca. Uczniowie wykorzystali to słoneczne, czwartkowe popołudnie na dowiedzenie się wielu ciekawych rzeczy o swoich koleżankach i kolegach z klasy oraz zagraniu wspólnego meczu siatkówki, a że była to pora obiadowa, nie zabrakło również ulubionego przysmaku klasy biologiczno-angielskiej - pizzy. Po spędzonym w miłym gronie czasie wróciliśmy pod nasze liceum, gdzie się pożegnaliśmy i wróciliśmy do domów z nowymi znajomościami i wspaniałymi nastrojami. A oto kilka zdjęć z naszego spotkania.