Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

15 września 2016 roku uczniowie klasy IE wraz z wychowawcą, Panią Joanną Małkińską, udali się nad Jezioro Gałęźne, aby wzajemnie się poznać i spędzić czas w swoim towarzystwie w miejscu innym niż szkolne ławki. Podczas wspólnego popołudniowego wypoczynku rozmowom nie było końca. Uczniowie wykorzystali to słoneczne, czwartkowe popołudnie na dowiedzenie się wielu ciekawych rzeczy o swoich koleżankach i kolegach z klasy oraz zagraniu wspólnego meczu siatkówki, a że była to pora obiadowa, nie zabrakło również ulubionego przysmaku klasy biologiczno-angielskiej - pizzy. Po spędzonym w miłym gronie czasie wróciliśmy pod nasze liceum, gdzie się pożegnaliśmy i wróciliśmy do domów z nowymi znajomościami i wspaniałymi nastrojami. A oto kilka zdjęć z naszego spotkania.

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie