Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

10 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się kurs ratownictwa medycznego połączonego z pokazem udzielania I pomocy przedmedycznej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali wiele cennych porad, dzięki którym będą w stanie poradzić sobie w ciężkich, a nawet  krytycznych sytuacjach i uratować życie innym ludziom. Kurs przeprowadzili  studenci Gdańskiego Uniwersytetu  Medycznego, absolwenci naszej szkoły. Wszystkie osoby, które zainteresował pokaz, mogą zgłosić się do pana Macieja Szulca i dołączyć do szkolnego klubu ratowników.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie