Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Samorząd szkolny postanowił zadbać o zdrowe odżywianie uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, więc z pomocą pani dyrektor zorganizowano akcję "Ugryź Japko". Już od 10 listopada na szkolnych korytarzach będzie można pochłaniać jabłka w dowolnych ilościach. Nawet największe łakomczuchy nie będą musiały krępować się, ponieważ jabłek starczy dla wszystkich. Jeżeli ktoś ma zamiar kultywować swoje pasje cukiernicze, również skorzysta, ponieważ owoców starczy nawet na zaspokojenie "szarlotkowych potrzeb". Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, ponieważ nie ma nic lepszego na drugie śniadanie jak świeże jabłko.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie