Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieramy Wybory. Obecna edycja konkursu poświęcona jest w całości wyborom samorządowym. Informacje na temat samorządowego prawa wyborczego czerpać można z ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy oraz strony internetowej PKW: www.pkw.gov.pl, oraz z portalu edukacyjnego "Wybieram Wybory": www.wybieramwybory.pl. Zgłoszenia przyjmuje pani Natalii Cygert do 15 października 2017 r.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie