Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

20 stycznia 2015 r. o godzinie 16:00 w sali GOKSiR (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) w Lipuszu odbyła się promocja książki p. Stanisława Janke pt. Żołti kam. Tak jak zapowiadał program − promocja zaczęła się od rozmowy z autorem, którą przeprowadziła p. Felicja Baska-Borzyszkowska.

Pan Janke opowiadał o swoim życiu, o pisaniu i o tym, „jak było i jak jest”. Każdy uczestnik tego spotkania mógł osobiście zadawać autorowi powieści pytania. Promocja przeplatała się z występami artystycznymi (recytacją utworów p. Janke czy grą na akordeonie). Po zakończeniu oficjalnej części odbył się kiermasz książek i poczęstunek dla zebranych, w czasie których autor rozdawał autografy i wpisy do książek. (Autorka: Wiktoria Koziczkowska, kl. II c)

 

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie