I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

14 lutego 2018 r. nasza szkoła była organizatorem Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Na rozgrywki przyjechały trzy zespoły: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu, II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach oraz reprezentacja naszej szkoły - Dziewczęta z I LO w Kościerzynie. Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięstwo przypadło zespołowi ze Skórcza, drugie miejsce zdobyły nasze piłkarki, a trzecie - dziewczęta z Chojnic. Gratulacje należą się wszystkim zawodniczkom oraz grupie młodych ludzi, którzy pomogli w organizacji tych zawodów (sędziowie, obsługa radiowęzła, obsługa gastronomiczna oraz zwarta grupa z Klubu Kibica I LO). Opieką nad organizacją oraz przygotowaniem dziewcząt do zawodów zajęła się pani Ewa Stoltmann.  

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie