I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny uzyskali: Patryk Hromiak z klasy IIIa, Kamil Konk z klasy IIe i Tomasz Wojewski z klasy IIa. Za dobre wyniki: Aleksandra Ramczykowska i Szymon Kryzel z klasy Ia, Marta Majewska z klasy IIa i Dominik Małkiński z klasy IIIa. Patryk, Kamil i Tomasz zajęli bardzo wysokie miejsca w województwie w tym konkursie. Wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie