I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

29 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się XVII edycja Konkursu Języka Angielskiego 'English High Flier'. Miło nam poinformować, że najlepsi uczestnicy konkursu z naszej szkoły to: Kamil Konk (IIe) - 6. miejsce w województwie (68. w kraju), Wiktoria Szymańska (IIb) - 10. miejsce w województwie (116. miejsce w kraju) oraz Oliwia Lubecka (Ib) - 19. miejsce w województwie (198. miejsce w kraju). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i liczymy na tak dobre wyniki w przyszłym roku szkolnym. Well done!!! Szczegółowe informacje o wynikach konkursu - u naszych anglistów.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie