I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

18 grudnia br. w budynku Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana w ramach "Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego". Uczniowie wykazujący się wysokimi wynikami nauczania w przedmiotach przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości oraz osiągnięciami w olimpiadach i konkursach przedmiotowych uzyskali Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły: Jakub Gierszewski (Ia), Mateusz Gierszewski (Ia), Szymon Kryzel (Ia), Aleksandra Ramczykowska (Ia), Kacper Ronkowski (Ia), Wiktoria Sarabon (Ia), Faustyna Warnke (Ia), Oliwia Lubecka (Ib), Kinga Tusk (Ib), Katarzyna Mańska (Id), Agnieszka Wiśniewska (Id), Jakub Gostomski (Ie), Wiktoria Turzyńska (Ie), Kamil Konk (IIe). Serdecznie gratulujemy! 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie