I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

11 pażdziernika nasza młodzież reprezentowała szkołę na Powiatowej Licealiadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych w Garczynie. Sztafeta chłopców zajęła III miejsce, a sztafeta dziewcząt I miejsce i reprezentowała szkołę i Powiat kościerski na Finale Wojewódzkim, który również odbył się w Garczynie. Damska sztafeta zdobyła tam XI miejsce. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla naszych dziewcząt: Klaudii Szreder, Alicji Nakiekskiej, Julii Treder, Magdy Szenwald, Nikoli Turzyńskiej, Marii Jakusz, Martyny Borowskiej, Marty Kryzel, Ani Kroplewskiej, Dominiki Grau, Sandry Kopp Ostrowskiej, Martyny Trzebiatowskiej, Laury Czapiewskiej.

 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie