I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii pragnie zaprosić Uczniów ostatniej i przedostatniej klasy szkoły średniej do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt.: „Co chciałbym zmienić w Polsce? Prawo, administracja, ekonomia”. Nagrodą główną są trzy „indeksy” na kierunki: prawo, administracja i ekonomia społeczna, ponadto nagrody książkowe i wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom Termin nadsyłania prac mija 31 marca. Pytania i wątpliwości proszę kierować na adres e-mail konkursu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Regulamin, wszystkie wymagane dokumenty oraz szczegóły na stronie internetowej Instytutu:
www.prawo.up.krakow.pl   www.prawo.up.krakow.pl  

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie