I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk zaprasza na Konkurs Fotograficzny "Europejskie Dziedzictwo Kulturowe w Polsce" skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Konkurs organizowany jest z okazji przypadającego w 2018 roku Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy o dorobku kulturowym UE i jego wpływie na kształt Unii Europejskiej. Organizatorem Konkursu jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk. Konkurs odbywa się pod patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018 oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Jarosława Wałęsy. Nagrodą główną jest kamera GoPro ufundowana przez Jarosława Wałęsę – Posła do Parlamentu Europejskiego. Za zajęcie II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Więcej informacji - tutaj. Regulamin Konkursu - na stronie internetowej Organizatora. Wersja skrócona Regulaminu - w Czytaj więcej.

 

 

Harmonogram Konkursu:
20.02.2018 - ogłoszenie Konkursu
01.03 – 31.03.2018 - nabór prac konkursowych
13.04.2017 - ogłoszenie wyników.
 
Przebieg i założenia Konkursu
1. Każdy z autorów może nadesłać do 2 fotografii związanych z europejskim dziedzictwem kulturowym w Polsce. Organizatorzy nie dopuszczają możliwości zgłoszenia do konkursu zgłoszenia do konkursu pracy wykonanej zespołowo, tzn. przez więcej niż jednego autora 
2. Technika wykonania prac jest dowolna. 
3. Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej nie publikowanymi i nie przedstawianymi na innych konkursach.
4. Na odwrocie pracy powinno znajdować się: 
a) imię i nazwisko autora, 
b) adres zamieszkania autora, 
c) numer telefonu i adres poczty elektronicznej autora lub opiekuna
d) nazwa szkoły i jej dane adresowe, 
e) imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela, 
f) tytuł pracy.
 
Prace konkursowe powinny zostać dostarczone w formie fizycznej oraz elektronicznej (na nośniku lub przesłane drogą elektroniczną na adres europedirectTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs #ERDK2018”).
 
8. Komisja Konkursowa dokona oceny nadesłanych prac wg następujących kryteriów oceny: 
a) trafność doboru tematu pracy; 
b) oryginalność; 
c) walory artystyczne: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania; 
 
9. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną powiadomieni o rozstrzygnięciu konkursu osobiście (e -mailem bądź telefonicznie). 
 
10. Miejsce składania lub nadsyłania prac: 
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  – Gdańsk 
ul. Jaśkowa Dolina 7
80 -252 Gdańsk 
 
© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie