I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

22 grudnia 2017 r. w czasie Koncertu Wigilijnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIX edycji Szkolnego Konkursu Literackiego. W dziedzinie prozy I miejsce zdobył Jakub Napientek (IIc), II miejsce zajęła Katarzyna Walczak (Ia), a III miejsce przyznano Pawłowi Hetmańskiemu (IIa). Wyróżnienie otrzymała Natalia Czucha (IIIc). W dziedzinie poezji wyróżnienie przyznano Małgorzacie Adamskiej (IIIc). Gratulujemy autorom nagrodzonych prac i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie