I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych organizuje w roku szkolnym 2017/2018 siódmą edycję Konkursu Wiedzy o Podatkach. Honorowy patronat nad Konkursem objął Pomorski Kurator Oświaty. Zgłoszenia udziału uczniów w konkursie przyjmowane są do 8 grudnia 2017 roku. I etap to praca pisemna na jeden z wybranych  tematów.  Gotowe prace naley przesłać do organizatorów do 15 stycznia 2018 roku. Tematy VII Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach: 1. Równość podmiotów gospodarczych w polskim prawie podatkowym. 2. Swoboda działalności gospodarczej, aspekt jej legalności w Polsce i innych państwach europejskich. 3. Pozorna działalność gospodarcza, pozorne samozatrudnienie - skutki, zakres odpowiedzialności karnej dla przedsiębiorcy i faktycznego pracodawcy. 4. Działania doradców podatkowych wspomagające rozpoczęcie działalności gospodarczej przez przedsiębiorców. Informacje na temat konkursu na stronie: www.pomorski.kidp.pl. Zgłoszenia do 8 grudnia 2017 r. przyjmuje Natalia Cygert. 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie