I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Julia Jankowska, Marta Majewska, Natalia Czucha i Judyta Romahn to laureatki miejskich eliminacji konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô”, które odbyły się w tym tygodniu. Zmagały się z trudnymi tekstami Alojzego Budzisza – pisarza z Kaszub północnych. 28 listopada od godziny 10.00  w bibliotece naszej szkoły odbędą się eliminacje powiatowe. Zapraszamy na nie laureatów pierwszych trzech miejsc poszczególnych kategorii z gmin powiatu kościerskiego. Już teraz życzymy naszym reprezentantkom dalszych sukcesów.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie