I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Jeśli chciałbyś przyżyć przygodę jako tajny agent, jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś o kryptologii i szyfrach, zgłoś się do Ogólnopolskiej Gry Kryptologicznej - Łamacze Szyfrów. Biorą w niej udział trzyosobowe drużyny, bez limitu wiekowego. W czasie gry udostępniane będą różne wykłady przybliżające metody szyfrowania i łamania szyfrów oraz zagadki do rozwiązania. Grać można na trzech poziomach: podstawowym, zaawansowanym i Enigma, w którym uczestnicy zmierzą się z tą słynną maszyną szyfrującą. Rejestracja na poziom podstawowy trwa do 13 października, a pierwszy wykład startuje 25 września. Więcej o grze i rejestracja na stronie konkursu.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie