I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

W dniu 27 kwietnia 2017 r.  na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbył się I etap 13. edycji konkursu wiedzy o Niemczech „Deutsch-Land-Nachbarland” dla szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego, organizowany przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów kulturą i historią Niemiec. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły następujące uczennice: Paula Chrabkowska (II b), Weronika Kerlin (IIb),  Alicja Leszczyńska (IIb), Andżelika Pestka (IIb), Weronika Szymańska (Ic), Ewa Wielgosz (IIa). Do II etapu konkursu, który odbędzie się 9 czerwca, zakwalifikowała się Alicja Leszczyńska. Życzymy powodzenia! 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie